2018 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

osmaniye 80

Üye
Üye
Tesekkurler ya hepimiz ayniyiz insan tedirgin oluyor malesef her ay ne kadar bi sorunum yok ki desende icinde bir şüphe iste umarim biran once gunceller hayirli sahurlar...

SM-A710F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

lightninq

Üye
Üye
Saygı değer engelli kardeşlerim. Fethiye kaymakamlığı engelliler için Bayram Parası olarak bugün hesaplarına 1000 TL yatırdı. Kayınvalidem aldı. Geçen bayramda 600-800 arası birşey almıştı. Sydv daki görevli kişi bu devletin her engelliye verdiği bir para her bayram veriliyor. Engelli tanıdığınız var ise müracat etsin vakıfbanktan alsın parasını demiş. Ben anca öğrendim. Bu arada vasisi varsa o gitsin müracat etsin ilk önce vakıfbanka gitsin engellinin ismini söyleyip bu kişi adına kart varmı diye sorgulatsın demiş. Ben Ortaca da oturuyorum yarın gidip sorgulayacağım eğer her il veya ilçe için geçerli ise sizinle paylaşırım. Yada bu para ile alakalı bilgisi olan varmı. Emekli ikramiyesi değil bu arada kayınvalidem emekli falan değil.

ahmet34

Üye
Üye
babam emekli oldugu ıcın bayram parası alcak,gelır artısından dolayı engellı maası vermezlerse ne anladık bu işten

gresunlu

Üye
Üye
bende ondan bahsettım emeklı ıkramıyesı alacagız senede 2 ay ıkramıye alıp 10 aylık maaştan olacagız bıde temmuzda emeklıye zam verirlerse tamamen bittik biyerı sevındıreyım derken bıyeri üzüyolar bundan haberlerı yokmu okadar kişi magdur olaak

gresunlu

Üye
Üye
bence magdur olan herkes edevletten cumhurbaşkanına yazsın ya vermesınler magdur olana yada gelıre sayılmasın diye

ahmet34

Üye
Üye
sadece bu ay ödemezler diye düşünüyorum.bir dahaki ay yine engelli maası verırler

aslında evde emekli biri yoksa engelli maası alcak...evde emeklı bırı varsa engellı maası almasada.bayram ıkramıyesı yıne zararı karsılıyor

degısen sey yok aslında...bunu madurıyet saymayacaklardır

sunayca

Üye
Üye
Saygı değer engelli kardeşlerim. Fethiye kaymakamlığı engelliler için Bayram Parası olarak bugün hesaplarına 1000 TL yatırdı. Kayınvalidem aldı. Geçen bayramda 600-800 arası birşey almıştı. Sydv daki görevli kişi bu devletin her engelliye verdiği bir para her bayram veriliyor. Engelli tanıdığınız var ise müracat etsin vakıfbanktan alsın parasını demiş. Ben anca öğrendim. Bu arada vasisi varsa o gitsin müracat etsin ilk önce vakıfbanka gitsin engellinin ismini söyleyip bu kişi adına kart varmı diye sorgulatsın demiş. Ben Ortaca da oturuyorum yarın gidip sorgulayacağım eğer her il veya ilçe için geçerli ise sizinle paylaşırım. Yada bu para ile alakalı bilgisi olan varmı. Emekli ikramiyesi değil bu arada kayınvalidem emekli falan değil.

Bu yardım sosyal hizmetler tarafından yeşil kartı olan ihtiyaç sahibi yaşlılara veya kişilere iki bayram öncesi zaten veriliyor.

lightninq

Üye
Üye
Bu yardım sosyal hizmetler tarafından yeşil kartı olan ihtiyaç sahibi yaşlılara veya kişilere iki bayram öncesi zaten veriliyor.

Benim gibi bilgisi olmayan arkadaşlar faydalansın diye paylaştım. Faydalı olabilir isem de ne mutlu bana. İhtiyaç sahibi olunmasa bakım maaşı bağlanmaz. Artı emekli ikramiyesi içinde arkadaşlar içiniz rahat olsun. Yılda 2 kez verilecek para için maaş kesilmez. Onu gelire eklemezler emin olun.

ahmet34

Üye
Üye
emeklılere verıldıgı ıcın onların yatmıcaksa,forumda emeklı olmayanlarınkının yatması lazım.sıstemde gorunmuyorsa bu nasıl iş

lightninq

Üye
Üye

Malesef Fethiye Kaymakamlığının yaptığını yarım saat ilerideki aynı ildeki Ortaca kaymakamlığı yapamıyor.

ahmet34

Üye
Üye
saat 12 yı gectı ayın 8 ı hala yokmu off

ahmet34

Üye
Üye
yatmazsa muhalefete msj atmak lazım..emeklıye verılen parayı engellılerden cıkarmaya hakları yok.
engellı maası verıyorlar sagolsunlar...ama para bol deyıp dısarıya oraya buraya yardım edıp.sonrada emeklı maasını engellıden kesmek.olmaz bence

Tekerlekli Sandalye