2018 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Edizabi34

Üye
Üye
işten cıkarıldıysa tazmınat parası alır..ayrıca ıssızlık maası 800 kusur tl bır kac aylır..

hee,nerdenmı bılıyorum,anlatayım

benım bır arkadasta işten atıldı param yok deyıp mılletten sıgara ısterdı.sonra 25 bın tl almıs onuda gızlıce arsa almıstı.her ay 800 kusur tl alıp yıne parasızım derdı

Cok saol bilgiler icin esimin calisti yer iflas etti kendi isten cikmadi tazminat falan vermediler. Iflasta heralde isyerindeki mallar satilip iscilerin parasi oyle veriliyor . Esim gururludur isyerinin kapanmasi bi aydir gundrmedydi yinede belki kapanmaz diyip calismaya devam etti bana cocugaanbeme bisey yansitmamaya calisti.orda bi duzeni vardi simdi hersey alt ust oldu .issizlik maas degil is bulmasi onemli.insaallah bugin hayirli haberlerle gelir.

sunayca

Üye
Üye
Bu kadar karamsar olmayın.Ayın birinde maaşlar yatmıyor yatan varmı diye sorulmaya başlanıyor. Bundan 1-2 yıl öncesine kadar nerdeyse ayın sonuna kadar para yatıyor her ay sürekli değişiyordu. 1-2 yıldır nerdeyse her ay aynı tarihte yatmaya başladı.Mesela benim il manisa da her ay 13 ünde yatmaya sabitlendi.

gezegen

Üye
Üye
Ordu evde bakım maaşı yattı 1.085 tl

ecem35

Üye
Üye
Bence bugece büyük çoğunluk yatacak

yılma

Üye
Üye
Arkadaşlar herkesin aynımı e devlette kayıt yok diyormu bir yandan iller başlamış yatmaya

orcunaral

Üye
Üye
Samsun ekinomik destek adi altindaki 773.64 kurus hesablara gecmistir

Gmzesvim

Üye
Üye
Sakarya yatmadi sanırım evde bakıma ikramiye varmı ve e devlette halen kayıt yok ??????

emre orak

Üye
Üye
Arkadaslar selam ben birsey sormak istiyorum 17 yasindaki %98 engelli raporlu oglumun evde bakim parasini aliyorum fakat evimiz kira oldugu icin bu parayla gecinmek imkansiz o yuzden sigortali ise baslayacagim maas kesilecek bakici olarak bir baskasini gosterdigimizde bakicinin evde yatili kaliyor olmasimi gerek yoksa benim calisma saatlerimde evde cocukla beraber olmasi yeterlimi?

SM-N920C cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

yılma

Üye
Üye
Demekki e devlette sisteminde arıza var

emre orak

Üye
Üye
Arkadaslar karamsarlıga itmek istemem ama bizim maasimiz kesildi bu ay adres degisikliginden dolayi e devletten baktığımda kayit bulunamadi yaziyor normalde hangi tarihte hesapta olacagi ne kadar alacagim hepsi gorunteniyordu..

SM-N920C cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye