2018 Haziran Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

gresunlu

Üye
Üye
bana emeklı ikramıyesı 1 mılyar yatmış ama e devlette evde bakım maaşı hala kayıt yok anlamadım gitti hersey corba oldu site yöneticileride sus pus onlarında bılgisi yok galiba

halil3333

Üye
Üye
Arkadaslar işi gargaraya vermeyin bende postaneye sordum hesapta yok dediler sabah bakanligi aradim hesapta dedi tekrar aradim postaneyi sistem sorun varmis simdi duzeltti dedi yogunluk var 65 yas ayliklari nedeniyle sistemler gec algiliyor dedi yani kisacasi yatar alirisniz bosuna ateslemeyin ortaligi bekleyin sabir denen birsey var ama...

halil3333

Üye
Üye
2022 dogum tarifinin son rakami 2 ve 7 ler bugun yatti benim hesapta para yarin alcam insallah

ws10

Üye
Üye
Arkadaşlar merhaba babamın emekli maaşıne devlette gözüküyor fakat ikramiye görünmüyor sebep ne olabilir

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

gresunlu

Üye
Üye
ıkramıyeler gözükmüyor e devlette ınternet bankacılıgında gözüküyor benım edevlette ıkramıye falan yok ama ınternet bankacılıgında yatmış ıkramıye

Rabia çalışkan

Üye
Üye
Arkadaşlar sosyal hizmetlerde bi tanıdığım var e devlette maaşların neden gozukmedigini sordum bu soru çok geliyor dedi herkes e-devlet alıp girip bakmaya çalışınca sistem arızalandi dedi teknik bir arıza bu durum maaslarla yada sosyal hizmetlerle alakalı bir durum değil dedi önümüzdeki haftadan itibaren yatmaya başlar dedi haberiniz olsun korkmayın gözükmüyor diye

ahmet34

Üye
Üye
umarım yatar,yatsında bayram arefesıne kadarda olsa yatsın
devlet madur etmez dıye beklıyorum

Samsunlu5

Üye
Üye
Emekli ikramiyeleri şuan hesaplara YATTI. Kimisine 1000 tl kimisini 750 tl.
Ayrıca bakim maaslari zaten genelde 13 14 gibi çoğu il yatıyor yine öyle olacak galiba
Samsun 2 senedir alıyorum. 12 13 de yatır binde bir gecikiyor.
Her ay ilk hafta yamtmiiyor. 8 9 nda yatmaya başlıyor.

bahattin67

Üye
Üye
Arkadaşlar hiç kimse merak etmesin paralar pazartesi hesaplar da olacak mıl

yılma

Üye
Üye
Herkesin e devlette aynımı kayıt yok diyor

R

rahim

Guest
Bu hizmeti kullanarak, almakta olduğunuz Engelli Evde Bakım ödemelerinin bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.
Kayıt bulunamadı.

gresunlu

Üye
Üye
Selam bu sabah sosyal hizmetleri aradim eve kontrole gelen bayanla konuştum emekli ikramiyeleri eve giren gelire ekleniyormu diye hayir opara yardim parasi devamli heray verilmiyor dedi bir sorun yokk dedi biz yillik hesapliyoruz zaten dedi yinede bu maaştan alan emekliligi olan arayip sorsunlar ben sordum bu sabah yok etkilemiyor dedi saygilar

Edizabi34

Üye
Üye
Herkese hayirli cumalar konuyla alakasi olmayan bisey yazicagim icin kusura bakmayin. Esimin calisti yer iflas etti esim isten cikarildi bulundum yerdeki sosyal hizmrtleri aradim isten cikartildigini bildirdim gelmeme gerek yok tel bilditmen yeter dendi bildirdim isim falan almadi. Ise girilirse haber verin sadece dedi. Isim falan almadilar bakim maasi da kesilir mi? Napicaz biz tam hersey yoluna giriyor derken Cok moralim bozuk bayram ustu isten cikarilmasi esimin magdur hali bu mubarek gunde hepinizden dua bekliyorum. Esim hayirlisi yeni bi is bulmasi icin.allah kimseyi zor durumda birakmasin cumlemizi kullarina muhtac etmesin yar ve yardimcimiz olsun.

eagle20

Üye
Üye
Herkese hayirli cumalar konuyla alakasi olmayan bisey yazicagim icin kusura bakmayin. Esimin calisti yer iflas etti esim isten cikarildi bulundum yerdeki sosyal hizmrtleri aradim isten cikartildigini bildirdim gelmeme gerek yok tel bilditmen yeter dendi bildirdim isim falan almadi. Ise girilirse haber verin sadece dedi. Isim falan almadilar bakim maasi da kesilir mi? Napicaz biz tam hersey yoluna giriyor derken Cok moralim bozuk bayram ustu isten cikarilmasi esimin magdur hali bu mubarek gunde hepinizden dua bekliyorum. Esim hayirlisi yeni bi is bulmasi icin.allah kimseyi zor durumda birakmasin cumlemizi kullarina muhtac etmesin yar ve yardimcimiz olsun.
kardeşim gelirinde artış olmadığı sürece maaş kesilmez korkma allah yardımcısı olsun eşinin maaşı gelir aşımı ve adres değişikliği olmadığı sürece kesilmez kanun ne ise odur sahtekarlık edilmediği sürece memurlarımız anlayış gösterir

Edizabi34

Üye
Üye
kardeşim gelirinde artış olmadığı sürece maaş kesilmez korkma allah yardımcısı olsun eşinin maaşı gelir aşımı ve adres değişikliği olmadığı sürece kesilmez kanun ne ise odur sahtekarlık edilmediği sürece memurlarımız anlayış gösterir
Allah razi olsun cok moralim bozuk esim nekadar surede is bulabilecek bugunnis aramaya gitti cok kotu oldu issiz kalmasi borclarimiz var ev kira esim psikolojik olarak iyicdehil gibi benim elim kolum bagli allah buyuk nediyim. Bu siteyi tesaduf uye oldum sayesinde iski indirim rapor cogaltma engelli kimlik karti cikartirdim. Cok saolun hepinizden dua bekliyorum allah rizasi icin esine hayirli bi is annemi evladimi kendimi kimseye muhtac koymasin mevlam allaha emanet olun hoscakalin.

Edizabi34

Üye
Üye
Allah razi olsun cok moralim bozuk esim nekadar surede is bulabilecek bugunnis aramaya gitti cok kotu oldu issiz kalmasi borclarimiz var ev kira esim psikolojik olarak iyicdehil gibi benim elim kolum bagli allah buyuk nediyim. Bu siteyi tesaduf uye oldum sayesinde iski indirim rapor cogaltma engelli kimlik karti cikartirdim. Cok saolun hepinizden dua bekliyorum allah rizasi icin esine hayirli bi is annemi evladimi kendimi kimseye muhtac koymasin mevlam allaha emanet olun hoscakalin.

ahmet34

Üye
Üye

işten cıkarıldıysa tazmınat parası alır..ayrıca ıssızlık maası 800 kusur tl bır kac aylır..

hee,nerdenmı bılıyorum,anlatayım

benım bır arkadasta işten atıldı param yok deyıp mılletten sıgara ısterdı.sonra 25 bın tl almıs onuda gızlıce arsa almıstı.her ay 800 kusur tl alıp yıne parasızım derdı

Tekerlekli Sandalye