2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alkapor45

Üye
Üye
Bu CUMARTESI, PAZAR YATAR MI DAHA ÖNCE YATTI MI BEN MANISA BEKLIYORUM.

sunayca

Üye
Üye
Manisa hala yok. Hafta sonu sistem güncellemeleri yapılır da ödemeler gerçekleşir mi soru işareti?

Son düzenleme:

osmaniye 80

Üye
Üye
Dün görüştüm isimden baktılar sıkıntı yok dediler maaş kesilince hem resmi yazi gelir adrese hemde tel mesaj gelir dediler
Arkadaşım zor durumda kalmanı istemem sen yinede yüzyüze görüş biz il değişikligi yaptık ihmal ettik bildirmeyi maaş zamanı birde baktık yok sonra 3 yıl öncede yan binaya taşındık hemen bildirdim maaş durdu eve geldiler tekrardan evrak falan yeniden bağlandı sen yinede dikkat et derim maaş zamanı zor durumda kalma öyle mesaj kağıt falan gelmedi ikisindede

İzmit41

Üye
Üye
Ulan bu ay pilan yaptınız bizi muhtaç ettiniz ihtiyaçlarımiz var alamıyoruz kiramizi veremiyoruz ama Allah büyük tür sigortalı işe girip çalışacam ben şizofren hastasıyım ilaclarimida kullanmayacam yazıklar olsun hepinizee kocaeliyi unuttunuzzz😠

İzmit41

Üye
Üye
Ne sistem hatasiymis bee her ilin maaşını yatiriyorlar kocaeliyi yatirmiyolar hiçbir yetkili yokmu bu siteden hayır yok site görevlisi neden ilgilenmiyor bizimle bence bu sitede boşuna konuşmayın

İzmit41

Üye
Üye
Arkadaşım benim hesabımda henüz bir şey yok. Fakat e devlet bende hata veriyor senin e devlet de nasıl görünüyor
Arkadaşım Kocaeli yattimi acaba beni bilgilendirirmisin lütfen rica etsem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye