2023 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

edo24

Üye
Üye
Maaslar yatan iller var mi çekenler zamlı mi

Zamlı mi aynı mi aldinjz bankaya gidip güncelleme yaptini mi

Bankaya güncelleme yapmadım hesabımda gözükmüyor rize yatmismi..koyde yasiyorum ona göre gidicem ilceye
Tüm iller yatti deniliyor hesabımda gözükmüyor
gücelleme yapmanız lazım hesap birleştirme yaparsanız yeni hesabınıza yatmış olduğunu görürsünüz eski hesapta para görünmüyor yenisine baktım orada görünüyor

leon3453

Üye
Üye
yaw arkadas bu ne vurdumduymazlıktır ınsanların degısıklıkten haberı yok ne sms geldı ne maıl para yatmıs ama gorunmuyor baska hesapta gorunuyor ama mılletın haberı yok cogu kısı yatmamıs sanıp cekemıyor her kafadan bı ses cıkıyor yok mobıl bankacılıktan oluyormus yok subeye gıtek lazımmıs mobılden denedım olmadı bu arada mecbur bankaya gıdılmesı lazım teknolojı cagndayız hala sube zorunlulugu var buda bızım ulkemıze ozel durum sanırım ınsanlara bı bılgı sms atsaydınız kartınızı guncelletın dıye mıllet para cekmesın dıye elınızden gelenı yapıyorsunuz Maası baglatması dert cekmesı dert oldu nedır bu cektıgımız

Kral6363

Üye
Üye
gücelleme yapmanız lazım hesap birleştirme yaparsanız yeni hesabınıza yatmış olduğunu görürsünüz eski hesapta para görünmüyor yenisine baktım orada görünüyor
Ben güncelleme yapmadan çektim sıkıntı yoktu

edo24

Üye
Üye
yaw arkadas bu ne vurdumduymazlıktır ınsanların degısıklıkten haberı yok ne sms geldı ne maıl para yatmıs ama gorunmuyor baska hesapta gorunuyor ama mılletın haberı yok cogu kısı yatmamıs sanıp cekemıyor her kafadan bı ses cıkıyor yok mobıl bankacılıktan oluyormus yok subeye gıtek lazımmıs mobılden denedım olmadı bu arada mecbur bankaya gıdılmesı lazım teknolojı cagndayız hala sube zorunlulugu var buda bızım ulkemıze ozel durum sanırım ınsanlara bı bılgı sms atsaydınız kartınızı guncelletın dıye mıllet para cekmesın dıye elınızden gelenı yapıyorsunuz Maası baglatması dert cekmesı dert oldu nedır bu cektıgımız
cepten olmuyor şubeden yapıyorlar kimliğini alıp bir kağıda imza atıyorsun bu kadar

Hanife.53

Üye
Üye
Ne guzel dediniz ağzınıza saglik

Aydar

Üye
Üye
Benim iki maaşımda yattı
Bende alıyordum 2 maaş diğeri yatmamis.kuruma gittim raporun yenilenmesi gerekiyormus.yani arkadaş lar eski raporlar yenilenecek sürekli olanlar dahil aynı oranı almakta insafiyetlerini kalmış artik

yılma

Üye
Üye
Ben hesabı tanimlattim her iki hesap gözüküyor mobi ve internet bankacılığında

sekobaba

Üye
Üye
ankara mobilden bakıyorum yatmamış tüm hesaplarda gözükmuyor

leon3453

Üye
Üye
Arkadaşlar para yatmadı diye panik yapmayın paralar yatmış ama Bakanlık hesap değişimine gittiği için hesapta para gözükmüyor şubelere gidip güncellemeyı yaptıktan sonra paranızı kullanabılırsınız. Not: Mobil ayarlardan olmuyor

bilgeR

Üye
Üye
Arkadaşlar para yatmadı diye panik yapmayın paralar yatmış ama Bakanlık hesap değişimine gittiği için hesapta para gözükmüyor şubelere gidip güncellemeyı yaptıktan sonra paranızı kullanabılırsınız. Not: Mobil ayarlardan olmuyor
Yanlış bilgi veriyorsunuz. Ben Ankara'da yaşıyorum Ziraat Bankası uygulamasından kartlarım => kart ekle-çıkar menüsünde ASHB hesabı gözüküyor ancak yatmamış. Ayrıca ASHB durup dururken Ankara yerine tutup İstanbul'da hesap açmış tarafıma ve bakiye sıfır.

.....

Üye
Üye
Yüce Rabbimizin izniyle Elhamdülillah Kahramanmaraşta Evde Bakım Maaşı hesaplara yatmıştır . Rabbim Kendisinden başkasına muhtaç etmesin.
Darısı diğer illerimize haye ve afiyet ile

leon3453

Üye
Üye
Yanlış bilgi veriyorsunuz. Ben Ankara'da yaşıyorum Ziraat Bankası uygulamasından kartlarım => kart ekle-çıkar menüsünde ASHB hesabı gözüküyor ancak yatmamış. Ayrıca ASHB durup dururken Ankara yerine tutup İstanbul'da hesap açmış tarafıma ve bakiye sıfır.
yanlış değil şubeye gidip yeni eklenen hesabı karta tanımlatıp ondan sonra mobilden kart ayarlarını yapabilirsiniz bende o şekilde oldu.

memo51

Üye
Üye
Arkadaşlar hesap kartiniza otamatik olarak ekleniyo kullanimi açık fakat mobilden görebilmek icin guncelletmek gerekli
Ben ilk makette anladım hesabim da para var ama bakiye yetersiz diyo diger hesapmış meersem ziraat müsteri hizmetlerini aradım hemen anlattilar bunu ögrenmek ićin illaki sorun cikartmaya gerek yok arayin sorun subeye gidin dediler eger mobil bankaciliginiz varsa bende gittim guncellettim

• Beğen
Reactions: ftm
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye