2023 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Malp

Üye
Üye
HATAY yatmış. Şöyle bir drum var mobil bankacılıktan girip baktım ana sayfadaki hesapta yok kartlarım blmünden kart ayarları kısmına tıkladım esap ekleme çıkarma bölümü var oraya tıkladım ashb hesabı var ona yatmış bu hesabı karta ana hesap olarak baglayabiliyor muyuz ben devam etmedim işleme mobilden yapılıyor sanki o zaman bankaya gitmeye gerek yok.ayrıca 3 gün önce il müdürlğünü aramısştım öyle bir hesap açılmış dedim yok böyle bir şey dedi onlar bile bilmiyor bilgilendirme olması gerekmez miydi?
yok malesef bankaya gidip yeni acılan hesabı internet bankacılıgına actırmadan ekleyemiyorsunuz hesap ilk acıldıgı gunden itibaren kartlarım bölümü hesap eklemede gözüküyor işleme devam edip ekle dediğinizde işlem basarısız diyor
Teşekkür ederim bilgilendirmeniz için parayı çekebiliyormuyuz tanımlama yapmadım ben.
şubeden cekebilirsin

didierdrogba

Üye
Üye
yok malesef bankaya gidip yeni acılan hesabı internet bankacılıgına actırmadan ekleyemiyorsunuz hesap ilk acıldıgı gunden itibaren kartlarım bölümü hesap eklemede gözüküyor işleme devam edip ekle dediğinizde işlem basarısız diyor

şubeden cekebilirsin
işin ilginç tarafı müdürlüklerde bilmiyor hesap acılmıs dedim inanmayın böyle şeylere demişti inanılmaz bir şey parayı çekemiyoruz çünkü her zaman yatan hesaba yatmamış

Alpi45

Üye
Üye

şubeden cekebilirsin
Teşekkür ederim

yildizcan@hot

Üye
Üye
Dostlar Osmaniye evde bakım maaşı yattımı acaba bilgisi olan var mı?????

Duygu22

Üye
Üye
Edirne dün gece 12.15te yatti.. internet bankaciligi uzerinden yeni acilan hesaptan diger hesabima aktarabildim parayi.. Yeni acilan hesap ana hesap olarak gorunuyor ne yaptiysam bunu uygulama uzerinden degistiremedim sikintili bir durum 😐

Hsnslmz

Üye
Üye
Arkadaşlar hesabını bankadan güncellleten biri yazabilir mi ATM den çekebildiniz mi ?
Mersin yatmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye