İzlenmesi Önerilen Filmler

Fulya

Üye
Üye
Merak ettim not aldım. izliyim hemen : ) öneri için teşekkürler ...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
marion-cotillard-li-pas-ve-kemik.jpg

Yönetmen: Jacques Audiard
Oyuncular: Marion Cotillard, Matthias Schoenaerts, Armand Verdure devamı...
Tür : Dram
Ülke : Fransa , Belçika

Özet & detaylar

Katil balina eğitmeni olan Stephanie ile 5 yaşındaki oğlunu kaybettikten sonra kimsesiz, evsiz ve parasız kalan Ali'nin yolları bir gece kulübünde çıkan kavga sonrası tesadüfen kesişir. Aslında tamamen ayrı dünyaların insanı olan Stephanie ve Ali'ye kader bir oyun daha oynar. ulaşılmaz gibi görünen Stephanie akvaryumdaki bir kaza sonucu kötürüm kalır ve Ali ömrünün geri kalanını Stephanie'nın mutlu olmasına adar.

Fransız yönetmen Jacques Audiard'ın, Craig Davidson'ın kısa hikayesinden Thomas Bidegain ile beraber uyarladığı ve yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerini ise Marion Cotillard ve Matthias Schoenaerts paylaşıyor.

Fransız sinemasının yaratıcı yönetmenlerinden Jacques Audiard dört yıl önce heyecanla izlediğimiz Yeraltı Peygamberi'nin bir hayli gerisine düşmüş gibi Pas ve Kemik ile. İki yaralı ruh üzerinden giden hikaye Stephanie ve Ali’yi yapboz oyunuyla bir yerde buluşturmanın derdinde... Yeraltı Peygamberi kadar komplike bir hikaye beklentisi içerisinde değiliz, ki öyle de değil zaten ama filmin yine de erkek tarafına eğildiğini söylemek mümkün.

Pas silinir, kemik yenilenir!

Bu filmi bana tavsiye eden Canım kardeşim Şairaneme kucak dolusu sevgilerimle, izleyenlerin çok olması dileklerimle...

Sairane

Üye
Üye
affiche-django-unchained.jpg

clint eastwood filmlerinin yerini tutmaz ama yine de izlenebilir. :D

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Daha önce verilmidi bilmiyorum ama eğer verildiyse bir kere daha tekrar etmekte fayda var.
Hükümet Kadın

Son yıllarda izlediğim en güzel filmlerden biri. Filmden kısa bir alıntı.

Dünya senden olmayanlarla hoştur.
Herkes beyaz olsa o zaman beyazı fark edemezsinki. Beni ben eden en anlamlı şey benden olmayandır.

8 Çocuklu Midyatlı sıradan bir kadın olan Xate’nin komşularından tek farkı, kocasının Midyat Belediye Başkanı olmasıydı. Birgün, başına gelenler onun da Midyatlılar’ın da hayatını değiştirdi! Okuma yazması olmayan Xate Midyat Belediye Başkanı oldu! Mutfak işlerine girişir gibi giriştiği devlet işlerinde çocuklarının kendi aralarındaki çocukça rekabeti Midyat halkına kahkahalar attıran maceralara neden oldu. Ama hiçbir şey Xate’yi yolundan döndürmedi.
Hükümet gibi kadın Xate, işleri elinin hamuru ile çözmenin yolunu her seferinde buldu. Midyat’ta henüz kimse farkında olmasa da sadece onun için değil tüm ülke için hayat eskisi gibi değildi aslında. Ama en azından Midyat’ın değişimine giden yol, kahkahalarla doluydu! Filmin senaryo yazarı ve yönetmeni Sermiyan Midyat da aynı zamanda filmin oyuncularından biri. Demet Akbağ, yedi oğlu ve bir kızı ile kendini Belediye Başkanı olarak bulan Xate karakteri ile sinema perdesinde yine unutulmayacak bir karakter yaratıyor ve seyirciye yine neşe dolu bir film vaadediyor.
Hükümet Kadın online full 720p izle | All Time Movie

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) Teşekkürler Sayın Yöneticim harikaydı ben de çok keyifle seyrettim :) Demet Akbağ oyunculuğunu göstermiş yine...çok hoş bir filmdi...

Afis.jpg

Bu dünya, senden olmayanlarla hoştur. Onların sana verdiği ilimlerle, kıymetlerle, gönüllerle hoştur. Sadece senin gibiler değil, senden olmayan da çok yaşasın ki, sen de yaşa. Hele bir de onun gözüyle gör şu fani dünyayı. Herkes beyaz olsa, o zaman beyazı fark edemezsin ki. Değil mi? Ve yahut da siyah. Beyaz en güzel siyahta belli eder kendini. Beni ben yapan yegane şey, benden olmayandır. O yoksa, sen de yoksun. Ne anlamın kalır ne rengin belli olur, ne de tadın.

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Limit Yok ( Limitless ) Türkçe dublaj
Imdb:7.3Yapım yılı:2011 - MeksikaTür:Bilim Kurgu, Gerilim, Gizem, Macera, PsikolojikSüre:105 dakikaYönetmen:Neil BurgerOyuncular:Robert De Niro, Bradley Cooper, Abbie Cornish, Anna Friel, Johnny Whitworth, Andrew Howard, T.V. Carpio, Anna Kuchma, Robert John Burke, Rebecca Dayan, Sara Painter, Chris Mcmullin, Patricia Kalember, Tomas Arana, Bob Lewandowski, Robert Eckard, Michael J. Kraycik, BrianAçıklama:Ya bir hap sizi daha zengin ve daha güçlü kılabilseydi? Eddie (Bradley Cooper) perişan halde yaşayan New York lu bir yazardır. Ancak günün birinde beyninin tüm kapasitesini kullanabileceği bir ilaçla tanışır. Bu sayede paraya, akla, çekiciliğe sahip olur. Fakat Eddie kısa bir süre sonra sonsuz güce bedelsiz sahip olunamayacağını anlar.
Limit Yok ( Limitless ) T

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Herkes seyredip beğendiği, tavsiye edebileceği filmleri bu sayfalarda paylaşmaya devam ederse ben de kendime izlemeye değer film arama derdinden kurtulmuş olurum :) emeği geçen herkese çok çok teşekkürler. Paylaşımlarınızın devamını bekliyorum.

Sağlıcakla kalın, paylaşımla kalın,

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Selam Arkadaşlar,

Herkes seyredip beğendiği, tavsiye edebileceği filmleri bu sayfalarda paylaşmaya devam ederse ben de kendime izlemeye değer film arama derdinden kurtulmuş olurum :) emeği geçen herkese çok çok teşekkürler. Paylaşımlarınızın devamını bekliyorum.

Sağlıcakla kalın, paylaşımla kalın,
Sn. gazoz ağacı biraz uzun bir film paylaşıyorum(2 saat sürüyor). Fantastik bilim-kurgu. Bruce wils ve Brad Pit başrollerde. Türkçe Dublaj. Bu türe meraklı İzlemeyen herkese tavsiye edebileceğim bir film: 'on iki maymun'
12 Maymun - Twelve Monkeys - YouTube

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
:) 2 saat güzel bir film için bence uzun değil ama fantastik - kurgu bana göre değil ama yine de teşekkür ederim paylaşımınız için ...bu türün meraklılarına duyurulur diyelim o zaman :)

Aslında arkadaşım aklınızda olsun ben en çok yaşanmış, gerçek hayat öyküsünden uyarlanan filmlere ve özellikle konusu engelliler olan filmlere daha bir yakınlık duymaktayım. Gerçeğe yakın, gerçek ve hatta hala en favori filmim olan İÇİMDEKİ DENİZE eş değer bir film seyredemedim :(

Sairane

Üye
Üye
Man-of-Steel-Filmi-izle.jpg

Yönetmen : Zack Snyder
Oyuncular : Henry Cavill , Amy Adams , Michael Shannon , Kevin Costner , Russell Crowe

Clark, ne olduğu ve nasıl kullanacağını hiç bilmediği, birtakım sıra dışı güçlere sahip bir çocuktur. Bir gün okul servisi bir kaza geçirip, içinde çocuklarla birlikte nehre uçar. Servisin içindekilerin ölmesine göz yumamayan Clark, güçlerini kullanarak herkesi kurtarır. Fakat bu olay onun diğerlerinden oldukça "farklı" bir çocuk olduğunu da bariz biçimde ortaya çıkartacaktır.

filmi yeni izledim ve beğendim tavsiye ederim.

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 1600

Yönetmen : Zack Snyder
Oyuncular : Henry Cavill , Amy Adams , Michael Shannon , Kevin Costner , Russell Crowe

Clark, ne olduğu ve nasıl kullanacağını hiç bilmediği, birtakım sıra dışı güçlere sahip bir çocuktur. Bir gün okul servisi bir kaza geçirip, içinde çocuklarla birlikte nehre uçar. Servisin içindekilerin ölmesine göz yumamayan Clark, güçlerini kullanarak herkesi kurtarır. Fakat bu olay onun diğerlerinden oldukça "farklı" bir çocuk olduğunu da bariz biçimde ortaya çıkartacaktır.

filmi yeni izledim ve beğendim tavsiye ederim.
Sn. Sairane,
ben de sinemada izlemek isterdim ama fırsat olmadı. Artık DVDsi çıkınca edinir izlerim. Smallville(süpermenin gençlik yıllarının anlatıldığı dizi) son sezondayım. Üzerine man of steel iyi olacak diye umuyorum. Saygılar...

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
man of steel'i izledim. bir bilimkurgu filmi olarak iyi olmuş ama bir süpermen filmi gibi değildi sanki...

Sairane

Üye
Üye
jack.jpg

DEV AVCISI JACK

Yönetmen
Bryan Singer

Oyuncu
Nicholas Hoult
Jack
Eleanor Tomlinson
Isabelle
Ewan McGregor
Elmont
Stanley Tucci
Roderick
Eddie Marsan
Crawe
Ewen Bremner
Wicke
Ian McShane
King Brahmwell
Christopher Fairbank
Uncle
Simon Lowe
Monk
Mingus Johnston
Bald
Ralph Brown
General Entin
Joy McBrinn
Old Maid
Chris Brailsford
Blacksmith
Warwick Davis
Old Hamm
Craig Salisbury
Panto Erik the Great

Güzel prenses Isabella korkunç Devler tarafından kaçırılınca Kral McShane, en iyi şövalyelerine kızını geri getirme emri verir. Genç bir çiftlik işçisi olan Jack ise bu ekibe katılmaya gönüllü olur. Devler ile insanların dünyası arasında sihirli fasulye sırığı ile yeniden bir geçit oluşmuştur ve insan kanına aç devler için bu bulunmaz bir nimettir. Zamanında kaybettikleri bu toprakları yeniden kazanmak isteyen devlerin vahşetini durdurmak içinsei Jack elinden gelen her şeyi yapmak zorundadır. Artık insanlığın geleceğinin kurtuluşu, tüm korkularına rağmen cesur bir savaşçı olmak zorunda olan Jack’in omuzlarındadır

Sairane

Üye
Üye
world_war_z-wide.jpg

WORLD WAR Z
Yönetmen:
Marc Forster
Oyuncular:
Brad Pitt, Mireille Enos, James Badge Dale
Tür
Bilimkurgu , Aksiyon , Fantastik

Gerry Lane iki kızı ve sevgili eşiyle mutlu bir hayat sürdüren bir aile babasıdır. Bir gün arabaları trafikte sıkıştığında her zamankinden farklı olarak yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu fark ederler. Tehlike hızla yaklaşmaktadır... Ailesini güvenli bir bölgeye yerleştiren Birleşmiş Milletler çalışanı olan Gerry, ikiye ayrılan dünyayı kurtarmak için dünyayı dolaşacak ve bunu yaparken hayli kısıtlı olan zamana karşı yarışacaktır.
Brad Pitt'in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, insanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor. Film Max Brooks'un aynı adlı kitabından uyarlandı.

güzel film tavsiye ederim.

Tekerlekli Sandalye