İzlenmesi Önerilen Filmler

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
39730970.jpg

Vizyon Tarihi: 03 Mayıs 2013
Yapımı : 2012 - Finlandiya , İsviçre
Tür : Dram
Süre: 97 Dak.
Yönetmen : Karzan Kader
Oyuncular : Zamand Taha , Sarwar Fazil
Senaryo : Karzan Kader
Yapımcı : Sandra Harms

Film Özeti

10 yaşındaki Dana ve 6 yaşındaki Zana, doksanlı yılların başında Kuzey Irak’taki bir Kürt köyünde yaşayan iki kardeştir. Benzersiz hayal güçleri sayesinde yaşama tutunan iki öksüz kardeşin hayatı, köyde seyrettikleri Süpermen filminin ardından ilginç bir hal alır. Karşısına çıkan hiçbir güçlüğün yenemediği Süpermen’e hayran olan iki kafadar, ne pahasına olursan olsun gidip bu hiçbir şeyin yenemediği adamı bulmaya karar verirler. Nerede olduğunu bilmedikleri Amerika’ya ulaşmak üzere Michael Jackson adını verdikleri eşeklerine binerek yola koyulan iki kardeş, mayınlar, savaş ve türlü zorluklarla dolu bir yolculuğa çıkmak üzerelerdir.

Kardeşliğin inanılmaz sevgisini, bağlılığını ve umudun yolculuğunu anlatan bu güzel filmi tavsiye eden Benim canım kardeşim Şairaneme kucak dolusu sevgilerimle...

Not: Bu dünyada yaşayan hiç bir çocuk ne savaşın insana kattığı acıları hakediyor ne de hayatta kimsesiz kalmayı...çocuklar melektir...çocuklar masumdur...hele ki birbirine böylesine düşkün iki kardeş sonuna kadar barışı hakediyor savaşın soğuk yüzünü değil !!!

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
ask-limani-turkce-dublaj-izle.jpg

Yönetmen: Lasse Hallström
Oyuncular: David Lyons, Josh Duhamel, Julianne Hough
Tür: Yabancı, Türkçe Altyazı, Dram, Romantik
Yapım: 2013
Özet : Genç bir kadının yeniden aşık olma çabalarını anlatan Safe Haven, The Notebook ve Dear John gibi popüler filmlerin arkasındaki yazar Nicholas Sparks’ın romanından uyarlanmıştır. Gizemli bir genç kadın küçük bir Kuzey Carolina kasabasına gelince, birbirine bağlı insanlardan oluşan kasaba halkının içine girmek istememesi kadının geçmişine dair sorular sorulmasına neden olur. Genç kadın yavaş yavaş yeni hayatına alışmaya başlar ve iki çocuklu dul bir mağaza sahibi olan Alex ile bir ilişkiye başlama cesaretini kazanır. Ancak karanlık sırlar yeni hayatına o kadar korkunç bir şekilde girer ki fedakarlığın ne demek olduğunu bir kez daha anlamak ve aşkın gücüne güvenmek zorunda kalacaktır.

Arkadaşlar aslında açık söylemek gerekirse çok da beğenmedim ama işte can sıkıntısı diyelim :) çok çok boş vakti olanlar isterse seyredebilir diyelim ama mutlaka seyredin diyemiyorum :( silsem mi acaba ya yok filme haksızlık olmasın bir de seyrettiğim boşa gitmesin evet fena değil diyelim :)

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Bay-Evet-Yes-Man.jpg

Açıklama : Jim Carrey'in harika filmlerinden bir tanesi severek izledim. Eşinden ayrıldıktan sonra hayatı altüst olmuş herşeyden kaçar ta ki arkadaşı evet seminerine çağırana kadar. Seminerdeki anlaşmayı kabul edince herşeye evet demek zorunda kaldığını düşünür. Çalıştığı bankada kredi sorumlusu olarak iş yapmaktadır ve her gelen krediyi onaylaması bankaya büyük kazanç sağlamış daha yüksek bir yere terfi edilmiştir. Bu arada herşeye evet demesi hayatını değiştirmiş o canından bezmiş insan yerine bambaşka biri gelmiştir.

Tarih: 18 Haziran 2013
Kategori: Komedi Filmleri, Romantik Filmler
Oyuncular:Jim Carrey,Zooey Deschanel,Bradley Cooper,Terence Stamp,Molly Sims,Luis Guzmán,Fionnula Flanagan,Sasha Alexander,Danny Masterson,Roni Meron,Carrie Reichenbach,Jenn Gotzon,John Cothran Jr. ve Rocky Carroll oynamıştır.
Süre : 1 saat 50 dakika

Keyifli ve hoş vakit geçirmek isteyenlere kesinlikle bu filmi izlemelerini tavsiye edebilirim. Ruh haliniz izlerken gülmeye elverişliyse çok eğleneceğinizden eminim.

İskender Durgun

Üye
Üye
Bizim Gibi İnsanlar...

People-Like-Us.jpg

Filmde Chris Pine babasının aniden öldüğünü öğrendiği gün son anlaşması da çöken hızlı konuşan yirmili yaşlarını süren bir satış elemanı Sam rolünde. İstememesine rağmen, Sam eve geri dönmek zorunda kalır çünkü babasının mallarını bir düzene sokacak ve ailesiyle yeniden bağlantı kuracaktır. Babasının son dileklerini yerine getirmeye çalışan Sam dünyasını alt üst eden bir sır keşfeder: şimdiye kadar bilmediği 30 yaşında Frankie adında bir kız kardeşi (Elizabeth Banks) vardır. İlişkileri geliştikçe, Sam ailesiyle ilgili bildiği her şeyi yeniden düşünmeye ve bu süreçte kendi hayatında yaptığı seçimleri yeninden gözden geçirmeye zorlanır.

Dram komedi dalında kalbinize dokunacak bir film. İzlemenizi tavsiye ederim...

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
.................Bİ.. arkadaşın tavsiyesi ile izledim..:) Bayıl-dım.. Sizinde izlemenizi öneririm..BENİM ADIM SAM..:) benim-adim-sam-filmi-2856296-2856296_o.jpg ..................

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
...............kasimda aşk başkadir............öle..........tabii...........bende 10 kasim doğumluyum.........ondandir..........:)..(november)..:).................. KASIMDA-ASK-BASKADIR-KEANU-REEVES-CHARLIZE-THE__17730364_0.jpg

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
.................... DzUYC.jpg ............................:)............

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
.................................. kurtlar-imparatorlugu-jean-christophe-grange-h69__45803647_0.jpg ...............kurtlar........imparatorluğu....harikulede bi.. Film..........:)

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
......................Between Love and Fate / Aşk ve Nefret / 2006.....................:)

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
........................... 22991.ss3.jpg .....................güney kore filmi......................:)

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
...........................Love In Magic / 2005 / Sihirli Aşk / MP4 / Türkçe Altyazılı......................:)..

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
................................... 1321817766_blind-glavnaya.jpg ................güney kore filmlerini çok seviyorum.................:)

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
........................................ Daddy-Long-legs.jpg ......................:)

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
fullsizephoto75241.jpg
.............Yönetmen:Cheol-wu Kang
Yapım Yılı:2008
Süre:105 Dakika
Dil:Korece
Ülke:Güney Kore
Tür:Romantik | Komedi
Senaryo:Jeong-seob Lee
Yapımcılar:Jeong-seob Lee
Nam-ı Diğer:Feel So Good
Firma:Story Factory,Romaentik Aillaendeu
Vizyon Tarihi:24 Aralık 2008
Altyazı:Gömülü..:)

POLAT ALEMDAR

Üye
Üye
uy3hubC.jpg
..................Sarangeul Gareuchyeo Deurimnida (2010)
Nam-ı Diğer: I'll Teach You Love
Sarangeul Gareuchyeo Deurimnida
Yönetmen: Seok-jang Kwon
Senaryo: Su-kyung Kwon
Vizyon Tarihi: 10 Ekim 2010
Ülke: GK
Süre: 71 dk.
Tür: Romantik Komedi
Oyuncular: Jin-woo Yang
Gyu-ri Kim
Tae-yeong Ki
Seong-min Lee
Hyeon-wu Kim
Choi Jae-Hwan
Çeviri: cRosKy

Konu: Lee Jin Yi çiçekçi olarak çalışan çekingen bir kadındır. Çocukluğundan beri aşık olduğu Chul Woo'ya açılamamıştır. Kwon Tae Joon ise erkeklerin kadınları tavlamalarına yardım eden bir çeşit çöpçatan şirketinin başındadır.

Tae Joon'dan yardım almaya başlayan Lee Jin Yi, baştan aşağıya değişerek Chul Woo'yu tavlamaya çalışır. ( We Teach Love / 2010 / Güney Kore / Mp4 / Türkçe Altyazılı)..:)

Tekerlekli Sandalye