ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

muratozgur

Üye
Üye
umarım muradına erersinnn:)))

droppar

Üye
Üye
Selam arkadaşlar, 28.09.2012 tarihinde tepligatımı aldım görev yeri kısmında [ Diyarbakır Valiliği emrine (5442 S.K.nun 8.mad. gereğince İl Müdürlüğü emrinde çalıştırılmak üzere) ] yazıyor bu il merkezinde çalıcağım anlamınamı geliyor, yoksa oradan bir ilçeye gönderilirmiyim. kafam takıldıda merak ettim

suat

Üye
Üye
Bilecikten jet ucakla bursaya gececeklermis :)

suat

Üye
Üye
Droppar kardes oncelikle hayirli olsun paylasmis oldugun bilgiler icon cok tsk ederim sanirim valilik emrindeysen merkeze baglisin tekrar hayirli olsun

İsen Buga

Üye
Üye
Selam arkadaşlar, 28.09.2012 tarihinde tepligatımı aldım görev yeri kısmında [ Diyarbakır Valiliği emrine (5442 S.K.nun 8.mad. gereğince İl Müdürlüğü emrinde çalıştırılmak üzere) ] yazıyor bu il merkezinde çalıcağım anlamınamı geliyor, yoksa oradan bir ilçeye gönderilirmiyim. kafam takıldıda merak ettim

Şimdilik İl merkezindesin ancak işe başladığınızda İl, seni istediği yerde boş kadroya atayabilir. Prosedür gereği sana soracaklar il merkezinde yada ilçede bir yer söyleyecek. Sende evet dediğin sürece orada başlayacaksın. Belki de daha çok boş kadro için seçenek verebilirler.

Birey

Üye
Üye
Droppar hayırlı olsun. D.bakır GDvH bakanlığı valiliğin tam yanındadır, aralarında sadece cadde var. D.bakırda kurumun adıyla orayı bulamayabilirsin. Valiliği sor, valiliğe gelince üste anıt park var yanda da 2 şeriatli yol var onun karşısına bakarsan bulursun kurumu.

marcus_oredius

Üye
Üye
doppar bir ile atandığınız zaman ilcede olsa o ilin valiliğinin emrine atanıyorsunuz. burdan vali ve bölge müdürü tarafından ilce veya merkeze görevlendirilirsiniz

hayırlı olsun kardeşim umarım en güzel şeyler sizin olur.

droppar

Üye
Üye
Droppar hayırlı olsun. D.bakır GDvH bakanlığı valiliğin tam yanındadır, aralarında sadece cadde var. D.bakırda kurumun adıyla orayı bulamayabilirsin. Valiliği sor, valiliğe gelince üste anıt park var yanda da 2 şeriatli yol var onun karşısına bakarsan bulursun kurumu.

Çok teşekkür ederim Mesut Onur Bu bilgi çok işimi görecek... :)

muratozgur

Üye
Üye
hayırlı olsun diyabakıra geldi de bize niye gelmedi yahu:(

marcus_oredius

Üye
Üye
murat kardeşim ptt yi bir araistersen eğer tebliğin ordaysa oradan elden alma ihtimalin var .

marcus_oredius

Üye
Üye
hcamlibel bence sende bir pttyi ara belki evi bulmakta zorlanmıştırlar.ben kendi postacıma sorduğumda farklı bir birim olduğundan başka bir postacının getirdiği hakkında yorum yapmıştı. pttyi arayarak tebligatları dağıtan bölüme ulaşabilirsin. hayırlısı olması dileğimle.

hcamlibel

Üye
Üye
arkadaşlar şimdi 2477 le konuştum v.h.k.i bölümü soyisminizne dedi söyledim çamlıbel diye 2 dk beklermisinizz bakayım hemen dedi baktı şuan evranız imzada çıkmamış daha dedi peki yarın gelip alsam çıkarmı dedim bilemiyorum ama engeç 1 haftaya elinizde olur dedi

mahmut1983

Üye
Üye
Arkadaslar az once görüştüm memurlarınki henüz imzaya cikmadi buhafta imzaya çıkar haftaya elinize ulaşır dendi tebligatı gelenler var a il sırasına gore gonderiyormussunuz dedigimde onların unvanı farklıdır memur değildir memur olarak atananlar henüz postalanmadi dendi.bu hafta kafayı yicez heralde sonumuz hic iyi degil :)

muratozgur

Üye
Üye
ptt de tebligatları dağıtan birime gittim evraklara tek tek baktım benim tebligat yok

hcamlibel

Üye
Üye
bende bakmaya ptt ye gitcektim iyi gitmemişim bi gitmeden bakanlığı arayım dedim daha imzada dediler ..

marcus_oredius

Üye
Üye
benada giresun gümüşhaneye kadar hallettik gönderdik demişlerdi.

Tekerlekli Sandalye