ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

erolktl

Üye
Üye
arkadaşlar herkese selamlar uzun zamandır giremedim bilgisayarım yoktu işime başladım pırlanta gibi insanlarla karşılaştım. memnunum rabbim inşallah sizinde yüzünüzü güldürecek :D

suat

Üye
Üye
Hayirli olsun erol bey tebligat nezaman eline gecti. Ve Kac gun icinde ise basladin paylasirsan memnun olurum

marcus_oredius

Üye
Üye
eveterol kardeşim bize başlayışını anlat. bu bizim için önemli olabilir. ne yapıldı. ne soruldu.

suat

Üye
Üye
eveterol kardeşim bize başlayışını anlat. bu bizim için önemli olabilir. ne yapıldı. ne soruldu.

Kimse kalmamis bu sayfada tebligatlari alan arkasina hic bakmiyo valla hayirlisiyla bana geldiginde gunluk gunluk tapir yazarim bozi duyan. Kimse kalmamis marcus kardes:)

kul_veysi

Üye
Üye
günaydın arkadaşlar bugün ilk gelen benimm:) (dervişş) :)

kul_veysi

Üye
Üye
sabır be abiciim ne olsun başka senden ne haber :( güzel bişeler sölede içimiz açılsın sabah sabahh ....

suat

Üye
Üye
Bu Sabah en kral sofrada hazirlansa suan disardaki yagan yagmur bile tebligatimi almaya engel olamaz ac gider islanirim yagmurda gidip ptt den tebligatimi almak icin :) AMA vallahi bi haber yok daha

Gfh

marcus_oredius

Üye
Üye
suat kardeşim erol kardeşimin dediği gibi tebligatını alan arkadaşlar yeni hayat kurarken tabi ki evlerinden ayrılma gibi başka problemler yaşıyor internet bağlantısı problem olur biraz zaman geçtikten sonra gelirler geri.

kul_veysi

Üye
Üye
hayırlısı abi gelmeselerde olur kursunlar kendilerine güzel bi hayat inş temennim o :)
böyle sabırsızlıkla beklemek bizi yorsada giden başlayan arkadaşların olması beni rahatlatıyo aslında ..

marcus_oredius

Üye
Üye
bence gelirler. erol kardeşim gibi vefalı dostlarımız var. tabi yerleşsin bak nasıl müdavimlik yapacak kardeşim :D

suat

Üye
Üye
suat kardeşim erol kardeşimin dediği gibi tebligatını alan arkadaşlar yeni hayat kurarken tabi ki evlerinden ayrılma gibi başka problemler yaşıyor internet bağlantısı problem olur biraz zaman geçtikten sonra gelirler geri.

Tmm hak veriyorum AMA tebligatini alan hic olmasa ben aldim kuruma gitim bana sunu dedile sunu istediler hic olmasa bizimde icimiz Rahat olur Allah yardimcimiz olsun

marcus_oredius

Üye
Üye
yani olsa güzel olur ama telaş ve yeni bir yere gitmenin heycanı. ne diyeyim.

suat

Üye
Üye
Arkadaslar yeni ankarayi aradim inanin hep yalan her birinin konusmasi birbirini tutmuyor benimkisi alfabe harfine gorede gitse soyisim harfinede gitse yalan imzaya giden dosyalar alfabetik siralamasi diye birsey yok dosyalar karisik imzadan cikmamis daha nezaman cikacagini suyledim belli degil dedi cumaya tekrar arayin dendi bilginize :)

Birey

Üye
Üye
Suat bilgi için teşekkürler usta. Allah onları ıslah etsin, bize de sabır versin. Hay gayret biraz daha sabır :)

marcus_oredius

Üye
Üye
valla inşallah atandıktan sonrada buşekilde bilgi karmaşası yaşamayız.

erolktl

Üye
Üye
suat vefasızlık olur mu evde net ve bilgisayar yok o yüzden bağlanamıyorum iş yerinde de uygun olduğuma yazabiliyorum ki o an şuan oldu memurluğa yada daha doğrusu ankaraya tebligatımı aldığım günün ertesi günü vardım o gün tebelliğimi imzaladım sonrasında ev tutmam için bir kaç gün izin kullandım dün görevr fiili olarak başladım kadrom santral memurluğu fakat genel müdürlüğümüzün santrali olmadığı için şuan sekreterlik ve evrak kayıt eğitimi görüyorum ..

ilk gün konusunda da herkes de aynı olur mu bilmem benim geldiğim birim çok iyi çok güzel insanlarla tanıştım inşallah sizler içinde aynı durumlar olur ... :)

muratozgur

Üye
Üye
Az önce bakanlıkla görüştüm tebligatların il sırasına göre gönderildiğini söylediler..Benim ismimi sordu evrakın bugün postaya verildiğini söyledi kaç günde ulaşır ki bileciğe

hcamlibel

Üye
Üye
en geç cumaya gelir muratozgur kardeş sen ne olarak atanmıştın bileciğe

muratozgur

Üye
Üye
sağol kardeş VHKİ olarak atandım

Tekerlekli Sandalye