ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

adore

Üye
Üye
dün postaya verilmiş,adana

suat

Üye
Üye
Hayırlı olsun PTT ye ara sor gelmiştir şimdi elden alabilirsin Adana'ya slm gurselpasada çok kaldım merkez camii cevresi şahane ama sicagida çekilmiyor

mahmut1983

Üye
Üye
Adore gözün aydin senin konum ne memur mu veri hazırlamamı bide taşra merkez hangisi ?

adore

Üye
Üye
Memur kadrosundayım,neresi olduğunu teblgatı il müdürlüğüne götürünce öğrenecem.Bu arada Adana hala çok sıcak :)

akoqlan

Üye
Üye
Acaba Balıkesir ne oldu? Verildi mi postaya? Herhangi bir şey duydunuz?Hangi ile kadar gelinmiş?

suat

Üye
Üye
Acaba Balıkesir ne oldu? Verildi mi postaya? Herhangi bir şey duydunuz?Hangi ile kadar gelinmiş?

Akoglan yarın sabah bakanlığı ara sor bakalım ben Bursa'yı sordum daha imzadan çıkmamış cuma gunü tekrar ara dendi onun için pek telaş etmiyorum ama cuma gunü tekrar aradığımda daha imzadan çıkmamış derse ağzımı acar gözümü yumar pazartesiyi beklerim :):) :)

marcus_oredius

Üye
Üye
tebligatların gönderilip gönderilmediğini öğrenmek için 0,312,2873360 dan 2403ü arayın ordan barkot numarasınıda alabilirsiniz.

adore

Üye
Üye
Geçen gün postaneye gittim,mahallemizin postacısını buldum.Tebligat gelince beni arayacak.Bugun bakanlığı aradığımda konuştuğum bayan bana barkod numarasını verdi takip etmem için.
Bu arada açıköğretim tarım bölümüne kaydımı yaptırdım bugün.2 sene sonra okulu bitirince DGS ile ziraat mühendisliğine geçmeyi düşünüyorum kısmet olursa :)

KADİR-24

Üye
Üye
20 önce aradım.. bazılarını arayıp kimlik fotokopisi istemişsiniz fax no verin bende göndereyim dedim ..gerek yok dedi herkesten istemiyorlar dedi..bi hafta sonra aradı hemen kimliğini gönder yoksa taman yapılmaz dedi...gönderdim..sordum başka bişey lazımmı beraber gönderiyim ..yok başka eksiğin yok dedi..bu gün aradı sicil kaydını gönder hemn dedi ..olur başka bişey lazıımmı dedim..gene yok dedi..bi daha arar bişey isterse evde ne var ne yok hepsini paketleyecem üstüne bide hıyar koyacam verecem kargoya...

marcus_oredius

Üye
Üye
bana da aynı şeyi yaptılar ancak ben sicil kaydımı nüfus cüzdanımı diplomamı herşeyi göndermiştim.

adore

Üye
Üye
Bugün Adana tarım il müdürlüğünde göreve başladım :)

marcus_oredius

Üye
Üye
hayırlı olsun kardeşim umarım bizlerde en kısa zamanda başlarız. seni kıskanmadım desem yalan olur. ama senin adına çok mutlu oldum

marcus_oredius

Üye
Üye
banka hesabını muhtemet senin adına açar kurumda bir imza atarsın ve maaş hesabın acılır. ilk ay büyük ihtimal şubeden cekersin ancak sonraki aylarda rahat olur

akoqlan

Üye
Üye
Arkadaşlar bugün aradım Balıkesir i sordum evrak servisinde dediler ne demek bu?

İsen Buga

Üye
Üye
imzalanmış demek: evrak servisinden geçirilecek ve gönderilecek. gözünüz aydın

marcus_oredius

Üye
Üye
eğer evrak servisindeyse en kısa zamanda eline geçecek demektir. hayırlı olsun

İsen Buga

Üye
Üye
postaya bugün verirlerse p.tesiden sonra gelir.

Tekerlekli Sandalye