ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

Burakalp

Üye
Üye
İşe Başlamış ve Evrakları yolda olan arkadaşlar. Hepinize hayırllı olsun. Darısı başımıza. Bekle bekle bir hal olduk valla :) Dün aradım adam diyoki sırayla gönderiyoruz işte diyo. hangi sırada olduğunu bilmiyorum diyo. :) Şimdi gelde sövme bu adama :) Yahu madem böyle cevap vereceksin ne diye aramaya devam edin diyorsun. Hayret birşey yaf.

marcus_oredius

Üye
Üye
hayır acı tarafı aramamız değil hangi sırada olduğunu bilmemesine rağmen sırayla göndermeleri :D ağlanacak halime gülüyorum

Burakalp

Üye
Üye
:) Sonra Gülünecek halimize ağlamayalım da :) Yaf marcus. adamlar hiç güven vermiyor. Bir gün arıyorum başka birşey. bir hafta sonra arıyorum gene başka birşey duyuyorum. Zaten sıkıntı stres aldı başını gidiyor. Birde böyle yapıyorlarya offf offf :) daha diyecek bişey bulamıyorum. Acayip bi ruh hali içerisindeyım son zamanlar. Allah hepimize sabır versin :)

adore

Üye
Üye
Teşekkür ederim.Bugün bankaya hesap açtırmaya gidecem.Çalıştığım odadaki herkes beni çok iyi karşıladı.İnşallah en kısa zamanda sizde görevinize başlarsınız.Tüm temnnim bu :)

hcamlibel

Üye
Üye
bu sıra hikaye ben ARTVİNE atandım şimdi aradım sordum daha yok evrağınız tam dedi bekleyin diyo adam bana ne kadar bekliceksek artık...

marcus_oredius

Üye
Üye
öyle kardeşim. bizde huzursuzuz ama bekleyeceğiz. ne yapabiliriz başka bilmiyorum.

Burakalp

Üye
Üye
Bıtmek bilmediyi geç bir gün bile eksilmedi kardeşim yaf. Allah sabır versin hepimize.

marcus_oredius

Üye
Üye
anladım kardeşim bakalım siirtte hangi bank ama tahmin ederimki aynı bankadır.

turukku

Üye
Üye
aynı banka olacağını zannetmiyorum, zira banka antlaşmalarını il müdürlükleri yapıyor.

kul_veysi

Üye
Üye
iyi akşamlar arkadaşlar :( bi haber bir gün daha geçti artık telefonlara da çıkmıyolar sağolsunlar ne gece uykusu kaldı ne bişe Allah sabır versin hepimize benim malatya herhal bu ayda bitecek gibi hayırlısı artık pek giremiyorum ama gece açıp takip ediyorum sizi başlayan arkadaşları görmek en azından biraz daha rahatlatıyo Allaha emanet olun ...

marcus_oredius

Üye
Üye
arkadaşlar benim fark ettiğim telefonları sabah saat 9-9.30 a kadar öğleden sonrada 13.30dan 14.00 kadar açtıklarıdır.

suat

Üye
Üye
Hayirli cumalar dostlar hayırlı gunde hayırlı güzel haberler diliyorum hepimize öğleden sonra acacam bakalım bu defa nediyecekler

mahmut1983

Üye
Üye
Arkadaslar Dun kardesimi gonderdim bakanlığa tebligatım posta bölümüne gecmis bugun icin pttye vericeklerini söylemişler elden vermemişler kardesime kendisi olmadan veremeyiz demisler hafta ici elime gecer inşallah bu arada Ardahan tüm ilçeler benim yer bayrama kadar hepimizinki elimize gecer biraz daha sabredelim.

Birey

Üye
Üye
Ben de demin aradım, meşguldu operastore bağladı. operatöre bakan kişi bana il sırasıan göre gidildiğini ve şuan B harfinde olabileceklerini söyledi. Ben de kendisine 2 hafta önce Giresin Gümüşhanede olduklarını nasıl oluyorda bu gün B harfine geri gittiklerini sordum. Valla bilemicem istersenız onlara bağlayım, onlara sorun dedi. Tmm bağlayın onlara sorayım dedim. Bağladı ismimi sordu sonra bekleyin dedi yaklaşık 5 dakika etrafındakilerle canım hayatım konuşmalarından sonra bana döndü evraklarınız şuan imzada pazartesi salıya kadar çıkar dedi...

Onlara inanayım mı inanmayım mı ben de şaşırdım.

Tekerlekli Sandalye