ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

KADİR-24

Üye
Üye
yedi aydır bekliyorum sınava bir ay kala işi bıraktım son üç aydır sabah ezanı okunmadan yatamıyorum .şimdi korkmaya başladım sabah altıda nasıl uyanacam..bir ayda on alışması sürer

muratozgur

Üye
Üye
benimki de salı günü gönderildi dediler hala elime ulaşmadı:(

marcus_oredius

Üye
Üye
kadir-24 sana bir öneri bir gün uyanık kal akşam olunca saat 9da uyu uykun gelse bile bekle o gün çok sinirli olacaksın o yüzden evde tek olmanı tavsiye ederim ondan sonra düzene girer. yada benim gibi yap uyuma :D ( şaka yapıyorum uyumamazlık etme.)

Burakalp

Üye
Üye
K-L-M-N-O bişey kalmamış be yaf :)))) Çok şükür haftaya gelir heralde :) Çok mutlu oldum şimdi arkadaş :)

suat

Üye
Üye
Bana bugün gönderildi denildi yarınki isim PTT ye gitmek birgunde gelecegini soyluyo PTT deki adam gelmesede canı sag olsun 3 ay bekledikte 2 günümü sabretmiyecez aslında bakarsanız 2 gün daha zor geçeceğine benziyor çünkü bu satırları yazarken bile heyacan dolu icim

adore

Üye
Üye
peki evli olanlar ne kadar alıyor.
pazartesi öğrenip yazarım,vergi indiriminde 3 . derecedekilerin 54 lira ekleniyormuş,eğer özel emeklilik sigortanız varsa onuda bildirin,maaşa 15 lira gibi etkisi oluyor,birde tebligatınızı alıp il müdrlüğüne gittiğinizde yanınızda 2 tane resim bulundurmayı ihmal etmeyin.Ben Adana merkezde çalışıyorum,evim işyerne yarım saat uzaklıkta,zaten buradaki yetkililer genelde memur adaynın evine yakın olan yere atamasını veriyor.

marcus_oredius

Üye
Üye
hmmm ben eskişehirdeyim görev yerim siirt yakın yere verme ihtimalleri yok gibi :D

meredith

Üye
Üye
Arkadaşlar ben göreve başladım sizinle süreci paylaşayım istedim: Tebligatımı elden aldım, doğruca atandığım ilin valiliğine giderek önce genel evraka oradan tarımla ilgili olana vali yardımcısına onaylattım, ardından tarım il müdürlüğüne götürdüm orada atanacağım ilçe belli oldu onlar ilçeye atanma onayımı istediler valilikten, valilikten onayım 1 günde geldi. Tarım il müdürlüğünden ilçe onay yazımı aldım. Ardından ilçeme gittim, ilçe de ki personel müdürü benim işlemlerimi kaymakamlıkta yaptırdı, kaymakam onayı mal müdürlüğü vb. işlemler oldu. Ertesi gün maaş hesabı açtırmam için bankaya yolladılar açtırdım. Personel bilgi formumu doldurdum (adı soyadı, bakmakla yükümlü olduğu kişiler banka hesabı vb.forma yazılanlar).

Birbirimize buradan yardımcı olduk, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Sakın bu forumu ihmal etmeyelim yine buradan görüşelim.

Herşey hepimizin gönlünce olsun.

kul_veysi

Üye
Üye
arkadaşlar daha işe başlamadık ama sabah kalkmakta zorlanırım diyen arkadaşlara bi süprizim var bakanlar kurulu çalışma saatlerini yeniden düzenlemiş bizim kurum 09:00 da mesaiye başlayacakmış :) yalnız ufak bi ekleme yapimm saat akşam 6 da mesai bitecek öğlen arası 12:30 -13:30 bilginizee:9

marcus_oredius

Üye
Üye
çok iyi olmuş sabah saat 8de işe başlamaktansa saat 9da başlayıp saat 6da eve gitmek o kadar koymaz.

Birey

Üye
Üye
Aynen.. Ben de buna sevindim. Teşekkürler Kul_Veysi.

kul_veysi

Üye
Üye
abi bide başlayaydık iyiydi ama neysee:) benim malatya herhal iki hafta daha saat ona kadar uyurummX:)

Birey

Üye
Üye
Ben işitme engelli olduğum için telefonun alarm sesiyle uyanamıyorum, fikri olan var mı bu konuda arkadaşlar.

marcus_oredius

Üye
Üye
tek mi kalacaksın mesut kardeşim

Tekerlekli Sandalye