ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

kul_veysi

Üye
Üye
uykun ağırmı abi ? titreşim falan yapacak tl veya benzeri bişe faydalı olabilir

marcus_oredius

Üye
Üye
telefonu sürekliüzerinde tutması gerekecek rahatsızlık verebilir.

Birey

Üye
Üye
İşte ben eğer arkadaş bulursam muhakak birlikte kalacaz ama bulmama ihtimalimde var. Gerçi Hakkariye atanan kayserili biri vardı, bir defa konuştuk, eğer aynı yere düşersek ev arkadaşı oluruz dedik de adam bir daha görünmedi kayboldu :) Bakalım artık duruma göre bişeyler yaparım olmasa telefonu titreşime alıp cebime atarım belki işe yarar.

Birey

Üye
Üye
Yarar da bu saat aylardır stoğa girmedi ve girecek gibi değil. Bir de sipariş etmekten korktum hani geç gelirse ve ben gitmiş olursam diye ama yanılmışım bir aydır evdeyım tebligatın geleceği yok

Sanırım telefonu titreşime alıp cebime atmam işe yarayacaktır, sadece fazladan fikir varsa alayım dedim:)

marcus_oredius

Üye
Üye
yurtdışı sipariş verip tanıdığın sabit adressi olan birisinin evine sipariş et eğer gitsen bile onlar evde olacağı için sana gönderebilirler.

Birey

Üye
Üye
Doğrudur böyle yapabilirim ama elime tebligat geçmeden hiçbir şey yapmak istemiyorum fkt elime tebligat geçince de geç olmuş olacak. Erken uyurum telefon vs bişeyler yaparım olmazsa Dediğin gibi yaparım abı. Erken uyuyunca sanırım kendiliğimden kalkarım...

marcus_oredius

Üye
Üye
evet sanırım uykuyla küs olduğum için pek erken nasıl kalkılır geçnasıl yatılır unuttum.

hcamlibel

Üye
Üye
"suat" arkadaş haftaya cuma tüm tebligatlar yollancak diyor bu doğrumu acaba

marcus_oredius

Üye
Üye
umarım doğrudur. hepimiz doğru olduğuna inandığımız bize bu şekilde aktarılan birçokşey yayınladık. allahdan dua ediyorumki en kısa zamanda bütün herkes ataması biter

hcamlibel

Üye
Üye
memurlar.net editörlerine mesaj attık üst yönetim iletcez dediler işallah bizede TKHK gibi haber yaparlarda kesin cevap vermek zorunda kalırlar arkadaşlar sizlerde mesaj atarmısınız

mahmut1983

Üye
Üye
arkadaşlar bugunun süprizi banaydı hiç beklemediğim anda postacı arkadaş aradı pazartesi dağıtılmak üzere postaneye gelen evrakları teslim alırken benim adıma gelen evrak gözüne çarpıyor malum hergün sorduğumuz için adımı unutması mümkün değil :)hemen postaneye gel evrakını al dedi şok oldum bakanlıktan dün için postaya verildiği söylenmişti bana ankaradan orduya bu ne hız anlamadım posta servisimizide ayriyeten tebrik ediyorum.sarı zarf elimde şuan iki sayfalık bir tebligat atandığım kurum öğrenim durumu askerlik durumu felan yazıyor.il içiyse atandığı yer tebligat eline gecer geçmez il dışı atandıysanız 15 gün içinde başlamak zorunludur yazıyor.salı günü ardahana gidiyorum inşallah darısı sizlerin başına.giderken herhangi bir evrak götürmek lazımmı acaba başlayan arkadaşlar yazarsa sevinirim.

marcus_oredius

Üye
Üye
hayırlı olsun kardeşim umarım en güzel şeylerle ardahana gidersin.

kul_veysi

Üye
Üye
hayırlı olsun abicim :) fazla bişeye gerek yok herhal yine burda okumuştum vesikalık fotodan falan bahsediliyodu... gerekli tüm evrakları teslim ettik zaten il dışına çıkıyosun yine evraklarını yanında götür aslı falan lazim olur sıkıntı olmasın abicim...:)

YassaX

Üye
Üye
mahmut1983 ; Hayırlı Olsun ... ALLAH YAR & YARDIMCIN OLSUN ...

Saygılar ...

adore

Üye
Üye
Tebligatla gidince benden sadece 2 tane vesikalık resim istediler,nufus cüzdanının fotokopisini çektiler.Ataman hayırlı olsun.

Tekerlekli Sandalye