ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

hcamlibel

Üye
Üye
daha artvin gönderilmemiş deli olcam ya kesin bu göndermeleri rasgele yapıyorlar

İsen Buga

Üye
Üye
Zaten rastgele yapılıyor işlemler. Alfabetik sırasına göre değil... Hangisi önce gelmişse hangisi önce işlem bitirilmişse öyle gönderiyor.

Birey

Üye
Üye
Artvin gelmedi diyorsunuz ama başka sitede Siirte atanan biriin tebligatı postaneye verilmiş..

hcamlibel

Üye
Üye
işte bende onu diyom rasgele yapıyorlar il sırasına göre deyil

esperado

Üye
Üye
Arkadaslar acilll ben atandim ama belgeleri yollamadim hakkim gectimi marcus birseyler yazmis ama acill bilgi

esperado

Üye
Üye
8 kisiden biri benim marcus ne yapmaliyim hic belge vermedim ben hakkim gittimi

marcus_oredius

Üye
Üye
arkadaşım esperado hemen gönder belgelerini senin gibi belgelerini vermeyen arkadaşlar yüzünden bir çok kişi mağdur oluyor. hala bekliyorlar seni lütfen acele gönder. 0312 2873360 nolu telefonu arayıp 2434 le görüş.

marcus_oredius

Üye
Üye
esperado sana çok kızdım bu başlangıç....

senin için gıdayı aradım. 03122873360 2436dan cezmi beyle görüşeceksin. çok zor diyorlar ama şansını dene. eğer atamanı yapmazlarsa 2 yıl boyunca başka bir kuruma ömss üzerinden tercih yapamıyacaksın. puanın yandı şu anda. eğer belgeler yüzünden atamanda yanarsa ne diyecem bilemiyorum ah be kardeşim burda hepimiz bunca zaman tartıştık durduk hiçmi bakmadın yavrum be .

esperado

Üye
Üye
kardes sagolasin konustum 15 gun suresi varmis olmaz dedi Turkiyede hersey olur ama saglik olsun

marcus_oredius

Üye
Üye
ama sana hala kızgınım yalnış okumuşum yüreğime indirdin esperado. şimdi sana olur mu dediler olmaz mı dediler. sağlık olsun ne demek. şu anda farkındamısın 2012 ömssden almışolduğun puan tümüyle yandı. başka tercih yapamazsın. ( ha bir sonraki tercihe girerim düşüncen varsa ki)

Son düzenleme:

mahmut1983

Üye
Üye
kardes sagolasin konustum 15 gun suresi varmis olmaz dedi Turkiyede hersey olur ama saglik olsun

Senin gibiler yuzunden bu ülkede hersey olmak zorunda dEğil buzamana kadar ısını takip etmemişsin geçerli bi sebebin vardir umarım demekki memur olmasanda olur bi durumun var üzülmene gerek yok.

Birey

Üye
Üye
Esperado, sen 08.24.2012 tarihinde konu açmışsın, ÖMSS olacak mı? diye.

O tarih belgeleri teslim etmenin son tarihiydi ve sen hiç oralı olmamışsın tekrar ÖMSS olacak mı diye sormuşsun. Yani aslında sen bilerek evraklarını teslim etmedin bu gün niye kararından döndün, dün evraklarını teslim etmeden iyice düşünseydin.

Herkes hak ettiğini yaşar arkadaşlar. Yani yas bile olsa 1 hafta göndermesin yine gönderirsin arada nerdeyse bir buçuk ay var... Zaten yollayamadım da dememiş, yollamadım, demiş...

suat

Üye
Üye
Mrb arkadaslar bugün mesai saatlerinin son dakikalarını kendime ayırarak bakanlığı aradım basta açıp kapatıyorlardı bani beni bi inatlaştım sık sık tekrarladım ve mutlu son actılar tebligatımi sordum bugün çıkmış yola barkot numarasını sordum verdi hemen PTT ye giyim bu barkot numarası yanlış dediler tekrar aradım hayret cevap verdiler ilk aramada nine barkot numarasını sordum yine aynı numarayı verdi PTT sitesinede giriyorum barkot numarası hatalı girdiniz diyo bilen varmi arkadaslar ?

adore

Üye
Üye
ptt nin sitesinden tebligatlar bölümünden mi girdin ?Benim tebligatımı salı göndermişlerdi,perşembe sabahı elime geçti.Çok beklemezsin.

suat

Üye
Üye
Ben yarın elden almaya çalışacak sabah ilk isim PTT genel dağıtım merkezine gitmek olacak gelir herhalde

marcus_oredius

Üye
Üye
bu arada kusura bakmayın esperado ile görüşme yaptığımda şu bilgiyi de aldım ama gerginlik yüzünden eklemeyi unuttum. "K" harf ile başlayan illeri bitirdiklerini söylediler

adore

Üye
Üye
Bir ara bende merak ediyordum,lise mezunu memur bekar ise 1624 lira alıyor .Muhasebede çalışmanın yararları :)

Tekerlekli Sandalye