ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

hcamlibel

Üye
Üye
muratozgur kardeş bende artvine v.h.k.i olarak atandım dün aradım imzadaydı ozaman benimkide yollanmıştır herallde

suat

Üye
Üye
Hayirli olsun herkese bu paylasimlar herkes icin ilac gibi geliyor sanirim bir yerin agri oldugu zaman atarsin bi agri kesici iste bu paylasimlarda ilac misali insan bira cikta olsa kafayi rahatlatiyor saygilar paylasimlar icin arkadaslar

Birey

Üye
Üye
Umut kırmak istemem ama acı gerçeklere hazırlıklı olmak daha iyi, bence çoğumuz bayramdan sonra ancak gideriz.

G

güz gülleri

Guest
şöyle düşün mesut,kurban bayramına ne kaldı.bari bayram ederiz:)
yoksa öbür türlü eve git bi türlü gitme bi türlü:)

Birey

Üye
Üye
23 gün kaldı 10 gün tatil bir ay kaldı :)

Kusuruma bakmayın polyanacılık oynamayacam, sinirlerim gerdin şuan konuşmasam daha iyi olacak.

Bir de unutmayım bayrama günler kala gelirse herkes tatildeyken biz taşınmayla uğraşacaz :)

G

güz gülleri

Guest
daha 10 gün olduğu belli değil. ya 4 günse.bayramda iş yerinde olursan yazık olmaz mı

Birey

Üye
Üye
muhtemelen 9 gün olacaktır tatil ve bayramda neden orda olalım ki? 1 hafta da çalışırsak bayram için yine eve gelebiliriz en azından ay başında tatil yaptığımız günlerin de maaşını alırdık ama öbür türlü hem tatilimizi taşınmayla geçirecez hem de çalışmamış sayılacaz.

G

güz gülleri

Guest
haklısın tabi de .ben kendi açımdan 14 saatlik yolu çekmem 4 gün için.10 gün olursa başka:)

KADİR-24

Üye
Üye
selamünaleyküm cümleten .... yav arkadaşlar formu baştan sona okudum kafam bimilyon oldu...ağzı olan konuşur hesabı klavyesiolan yazmış amma kimsede net bi bilgi yok ....ben erzincanlıyım ve erzincana anbar memuru olrak atandım ...erzincana gelen varsa Allahın izniyle elimizden gleni yaparız....net bilgisi olan arkadaşlar daha çok yazarsa sevinirim..

akoqlan

Üye
Üye
arkadaşlar işe gittiğimiz ilk gün nasıl kıyafetle gitcez takım elbiseyle mi yoksa takım elbiseye yakın kıyafet mi giycez

marcus_oredius

Üye
Üye
güz bildiğim kadarıyla coğu doğu illerinde hava alanı var. bence bir araştır derim kardeşim. senin 14 saat yol çekmen yerine 2-3 saatlik yol çekmen daha güzel olur.

muratozgur

Üye
Üye
resmi kıyafer derken abi takım elbise mi yoksa kumaş pantolon gömlek yeterli olur mu

turukku

Üye
Üye
uyulması gereken kılık kıyafet yönetmeliğ. üç aşağ, beş yukarı böyledir çün kurumdan kuruma ufak tefek değişiklik gösterebilir.

Kamu Kurum ve Kurulu

marcus_oredius

Üye
Üye
şu anda belirli sürelerde yaz dönemi gömlek gravat olurdu ancak kış dönemine giriyoruz tam takım elbise gravat.

turukku

Üye
Üye
yaz dönemi kılık kıyafet uygulaması 15 eylül itibariyle bitmiştir.

adore

Üye
Üye
arkadaşlar,bugün ankarayı aradım,tebligatım çıkmış :)

Tekerlekli Sandalye