ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

marcus_oredius

Üye
Üye
eğer taşradan atandıysanız taşraya verileceksiniz. hangi ilceyi seçerseniz muhabeti başbakan tarafındansöylendi ama tahmin ediyorum ki pek valiyi ve ilmüdürünü bağlayan bir söz değil. sonuçta tercih şansımız olsa bile bize şura şura var hangisini tercih edersin diyebilirler ancak. umarım bayram sonuna kadar gelir tebliğiler.

keşke nerde olacağımız belli olsa bende ev tutacam ama şu anda hiçbirşey belli değil.

suat

Üye
Üye
Mrb arkadaslar bugün PTT ye gittim tebligatımi elden aldım suanda yoldayim kuruma gidiyorum sizleri tekrar bilgilendireceğim ;)

marcus_oredius

Üye
Üye
hayırlı olsun suat bende bugün s harfinn imzaya girdiğini öğrendim darısı hepimizin başına.

suat

Üye
Üye
Şimdi kurumdan çıktım evragimi aldılar yarın resmi gel dediler kuruma yazılan evrak daha gelmemiş sorun değil hal ederiz bu arada bi odaya girdim hosgeniz hayırlı olsun nasılsiniz osman bey bizim yanımıza versin sizi diyeri atiliyo olmaz bizim oda müsait daha iyi olur halan hilan şaşırdım kaldım Allah'tan tanıdığım bi dostum vardı beni çıkardı odadan sen şimdi git yarın sabah resmi gel tmm şimdi çarşıya gidiyorum alış veriş yapmaya neyse darısı bekleyen kardeslerime.

marcus_oredius

Üye
Üye
hmm anladığım kadarıyla çok iyi karşılandın. umarım hepimiz aynı şekilde iyi karşılanırız.

ali_aksoy26

Üye
Üye
selamün aleyküm değerli dostlar.Ben gümüşhaneli olduğum halde tebligatim gelmedi. memur ünvanli olduğum içinmi gelmiyor.neden bu kadar uzun sürdü.sgk yi kazanan bir arkadaş 2 haftadir çalişiyor cevaplar için teşekkürler.saygilarimla

marcus_oredius

Üye
Üye
gümüşhaneye mi atandın. gıda tarımın coğunluğu memur. tebliğin yola cıkıp cıkmadığını 0,312,2873360 dan 2403 nolu dahili numaradan öğrenebilirsin.

mesutttt

Üye
Üye
Bugün bende artık arayayım dedim ve aradım. VHKİ olarak Kırklareli'ni kazanmıştım. Tebliğimi bugün kargoya vermişler. Hayırlı olsun dediler. Sonunda başlayacağız sanırım.

mesutttt

Üye
Üye
Sağolasın umarım artık herkesin gelir ve uzun bekleyiş biter ve başlar.

marcus_oredius

Üye
Üye
umarım kardeşim umarım. cile cekiyoruz ama ödülleri tatlı olacak. inşalklah herkes bir gün bunu tadar.

suat

Üye
Üye
Herzaman mutlu umutlu bekleyiş olsun emegimiz bosa gitmesin

hcamlibel

Üye
Üye
kafayı yemek üzereyim artvine atandım evraklarımı elden eksiksiz 17 ağustosta teslim ettim arıyom adımı soruyo bekliyin bakayım diyo rahat 2-3 dk bekliyom soruyor arkadaslarına bu evrak sendemi diye bakıyo bakıyo en sonunda işleminizz devam etmektedir diyo kapatıyor

marcus_oredius

Üye
Üye
hmmm hcamlibel bence sen ankaraya bir gitsen diyorum. belki çözemedikleri birşey vardır bütün evrakların bir kopyasını da al bence.

G

güz gülleri

Guest
günaydın arkadaşlar.tebilgatım geldi.Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı na bağlı Veteriner kontrol enstitüsü müdürlüğü.yalnız bir sorunum var:(
marcus_:şimdi 15 gün içinde gidip başlamam gerekiyor ya.15.gün tam bayram.bayramdan sonra gitsem bir sorun olurmu ki.gerçi arayıp soracağım ama.Erzurum -Ankara arası 14 saat.gidip 2 hafta sonra dönmeyi gözüm kesmiyor:(

mesutttt

Üye
Üye
güz gülleri hayırlısı olsun. Darısı başımıza.

G

güz gülleri

Guest
amin .teşekkürler.bayramdan önce herkesin ki elinde olur.

Birey

Üye
Üye
Güz Gülleri Hayırlı olsun, gözün aydın :) Darısı bekleyen herkesin başına inş..

Tekerlekli Sandalye