ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

G

güz gülleri

Guest
amin mesut teşekkür ederim. bi kaç gün daha gelmeseydi daha iyi olurdu :) ama geldi işte ne yapalım hayırlısı...

Birey

Üye
Üye
Benım de en geç yarın postaya verilecekmiş, oysa ben isterdım ki şimdi gelsin.

Bir şekilde herkesin istemediği oluyor işte :))

Dediğin gibi: Hayırlısı olsun inş.

hcamlibel

Üye
Üye
marcus_oredius şimdi konuştum dün konuştuğum bayan çıktı evraklarımda bir problemmi var dedim baya konuştuk yok dedi evraklarız tam sorun yok sırayla yolluyoz haftaya cumaya kadar yollarız dedi hafftaya ara dedi..

marcus_oredius

Üye
Üye
sevindim kardeşim. aman bugeç vakitte problem olmasında geç olsun problem değil.

marcus_oredius

Üye
Üye
bayram resmi tatil olduğundan dolayı zaten kurumlar kapalı oluyor resmi işlemler yapılmaz eğer benimkide gelirse bende bayram sonrası yola cıkmayı düşünüyorum.

kusuruma bakma kardeşim gerçekten görmedim. bu affedilecek bir şey değil biliyorum ama kalbinde affedecek bir yer bulabilirsen sevinirim.

G

güz gülleri

Guest
:)estağfirullah yaa.ne demek.işte bu günden 15.günü sayıyorum.tam 25 ekim bayram.ne yapacağımı bilemedim yaa:(ama bayram erteside tam iş başı yapmam gereken gün.daha benim yerleşmem lazım orayaa.eşya felann.

marcus_oredius

Üye
Üye
gittiğinde zaten hemen iş başı yapmayacaksın önce senin ordaki evrakların hazırlanacak özlük dosyana koncak banka hesabın açılacak. buda tahminen 2 gün sürer.benim planım şöyle bu işleri yaparken bir yandanda ev bakıp ( tabi gittiğim aylarda ev kalırsa) ev tutup hemen gereken en lazım eşyaları almak ( yatak ocak tabak tencere tava) akşamları çıkıp geri kalanı almak kolay.

G

güz gülleri

Guest
evet gerçekten onlarda başlı başına bir iş.ama hepsi olur.bu kadarına şükür.
bide marcus _: mesela tercih formlarında memurluk derecesi 8 diye yazıyordu.bu gelen derece tutmuyor.kafam bozuldu..

marcus_oredius

Üye
Üye
hayır göreve başladığın anda 8e düşecek şu anda daha göreve başlamaığın için derecen bir geride başladığın gün 1 kademe alacaksın.

marcus_oredius

Üye
Üye
bunun neden şu. işe başladığın tarih senin her yıl kademe alacağın tarih o tarihte iş başladığında da derece alıyorsun .

G

güz gülleri

Guest
3 ten geriye mi sayıyor?8/3-8/2-8/1 gibii o zaman 3 yılda bir derece alıyoruz öylemi:)

marcus_oredius

Üye
Üye
evet tersten gidiyorsunuz. sizin bayağ yüksek kademeniz. :D eğer derece verirlerse geçenlerdeki haberlerde söylendiği gibi o zaman direk 7/3 en başlayacaksınız.

G

güz gülleri

Guest
ooo süper olur :).sizinkinde kaç yazıyordu dikkat ettinmi hiç?

G

güz gülleri

Guest
tabiki önemli değil her şeyin hayırlısı ..ama gün geçmiyor ki bir şeylere şok olmayalım:) teşekkür ederim marcus_:bilgilendirme için.
ben bide atandığım yeri arayıp sorayım. bayramdan sonra gelsem sorun olur mu diye.marcus bayramın 6 günlük tatili arefe yani çarşambadan mı başlıyor.bilgin varmı? bayram sonrası da 29 ekim cumhuriyet bayramı o da tatil:)

marcus_oredius

Üye
Üye
sanırım arefeden başlayacak. eşimden aldığım malumat o şekilde. gittiğinde siteyi boşlamak yok bu arada :D

Tekerlekli Sandalye