ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

hcamlibel

Üye
Üye
haftayada gelmezse bayramdan sonraya kasımda gelir artık işallah kasım 15 maaşını alırız...

Birey

Üye
Üye
Bana dün dediler postaya verdik, Marcus abının verdiği 2403 dahiliyi aradım adam barkot numarasını biz vermiyoruz dedi, 5te genel evrağı arayın dedi neyse ben kaç defa operatoru bağlamaya çalıştım açıyordu ama konuşmuyordu. tkr 2403 bağladım adam biz vermiyoruz genel evrak numarasını bulman lazım dedi ben de 2434 ü bağladım onlar da bana 2403 dedi deildir dedim bilemiyorum dedi yine operatoru aradım bu sefer konuştu mübarek 3125i ara dedi. 3125i aradım adımı ve atandığım ili sordu 5 dk bekledım kadın senın evrağın yok dedi, hatta hiç hakkari yok dedi.

Şimdi 2434 bana dedi dün yolladık, 2403 bana dedi bu gün yollanmış, 3125 ki doğru söylediklerinden emınım nerdeyse çünkü 5-10 dk uğraşyı evrağımı aradı ve bulamadı yani gönderilmemiş...

Ben bişey anlamadım, şimdi nedir bunlar evrağımın akibeti nedir sizce?

Bu arada ben 2403 le biraz tartıştım, bir ara bana dilekçe göndermişsin dedi, yok göndermemişim dedim sustu ses etmedi acaba bunu neden söyledi o zaman tartışıyorduk daha sormadım ben de...

mesutttt

Üye
Üye
Adaş senin durum kafamı çok karıştırdı. Bu birimlerin birbirinden haberleri yok mu ? Bana da çarşamba gönderdik demişlerdi gelen giden birşey hala yok ama gelir nasılsa diye birdaha aramadım. Arayıp soralım ozaman. Başlarından savmak için gönderdik demeye mi başladılar ?

Birey

Üye
Üye
Mesutt adaşım zaten bize 10-15 gün içinde gelir demelerinin nedeni bence budur. Yani postaya verdik dediklerinde sanırım daha postaya vermek için uğraştıkları süreç başlıyor yoksa bir posta 10-15 günde gelmez zaten.

Bekleyelim gelecektir elbet, beynime kan çıktı adeta sinir etti bunlar beni.

marcus_oredius

Üye
Üye
benim anladığım sağ el sol ele bilgi vermiyor. sürekli 1 ila 3 hafta içinde demeleri beni cileden cıkardı artık evde dalga konusu oldu

ne zaman yemek yapacaksın ?cevap : 1 ila 3 hafta içinde :p

KADİR-24

Üye
Üye
dün aradım ilk defa insan gibi birisi cevap verdi hemen telefon açıldı isim ne diye sordu ömss mi dedi hayırlı olsun dedi .....şoka girdim... çıkamıyorum adam bana hayırlı olsun dedi yav... telefona cevap verme lütfunda bulunması yetmiyormuş gibi bide hayırlı olsun dedi!!!!!!! neyse yarın postaya verilir dedi heyecanlandım telefonu kapattım ...hala şoktayım inanasım gelmiyor ..gerçekten gelirmi acaba bu hafta

marcus_oredius

Üye
Üye
hayırlı olsun kardeşim. bençok aradığım için ( kendim için ve arkadaşların sorularını konforme etmek için) bayağa samimi olduk.
daha benimki imzadaymış

hcamlibel

Üye
Üye
pazartesi yada salı ankarya gitsem tebligatımı elden alabiilirmiyim acaba arkadaslar , sizce gideyimmi yoksa boşamı gitmiş olurum

marcus_oredius

Üye
Üye
bence evrak kayıttan kontrol etmeden gitme. ve şunu unutma eğer 15 günlükmehir müddetin varsa bu bayrama tekabül edecek bu nedenle bayramdan önce işbaşı yapman gerekecek.

hcamlibel

Üye
Üye
pazartesi evrak kayıttan gönderilip gönderilmediğini sorgulayacam gönderilmediyse pazartesi aksam otobüse binip salı ankarada olmayı planlıyorumm

violent

Üye
Üye
pazartesi evrak kayıttan gönderilip gönderilmediğini sorgulayacam gönderilmediyse pazartesi aksam otobüse binip salı ankarada olmayı planlıyorumm

Aradığında elden teslim edip etmediklerini de sor boşuna gitme elden teslim edilmiyor diye yazılmıştı daha önce yanılmıyorsam.

marcus_oredius

Üye
Üye
şu anda o kadar belirsiz ki durumlar bir elden teslim edilmez deniyor bir edilir deniyor anlayamadım ama güvenceye almadan gitme kardeşim

KADİR-24

Üye
Üye
selamünaleyküm cümleten ..ben perşembe aramıştım cuma postaya veririz demişlerdi..bu gün postaneye gittim geldi dedi ver ozaman dedim daha girişini yapmadım dedi yap ozaman dedim yaptı git malbora al dedi olmaz dedim baklava alacam verdi gittim il müdürlüğüne kimlik fotokopisi ve beş adet fotograf istedi git yarın ilçe ye başla dedi yarın başlıyom ..darısı başlamayanlara...erzincan anbar memuru..

suat

Üye
Üye
Mrb arkadaslar bugün Gida Tarim il müdürlüğüne gittim beni ilçeye verdiler acaba tebligat alan arkadaslarım tebligatta il yazıyordu niye ilçeye verdiler anlamadım bilgisi olan varmi paylaşırsa sevinirim

suat

Üye
Üye
selamünaleyküm cümleten ..ben perşembe aramıştım cuma postaya veririz demişlerdi..bu gün postaneye gittim geldi dedi ver ozaman dedim daha girişini yapmadım dedi yap ozaman dedim yaptı git malbora al dedi olmaz dedim baklava alacam verdi gittim il müdürlüğüne kimlik fotokopisi ve beş adet fotograf istedi git yarın ilçe ye başla dedi yarın başlıyom ..darısı başlamayanlara...erzincan anbar memuru..

Hayırlı olsun yaw benim hiç bişey belli değil bi kimlik fotokopisi aldılar yarın git ilçede başla dediler kafam iyice karıştı ? Su soruyu çözün

marcus_oredius

Üye
Üye
suat tercih yaparken kazandığın ilin yanında taşra yazıyorsa ilceye gidersin merkez yazarsa ile atanır

mesutttt

Üye
Üye
Çok şükür tebligatım geldi. Kırklareli VHKİ Önlisans. İnşallah gelmeyenlerinde en kısa zamanda ellerinde olur.

Tekerlekli Sandalye