ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

G

güz gülleri

Guest
olurmu öyle şey:)site benim vatanım.onsuz duramam.ama yerleşene kadar birazcık üzülebilirim ayrı kaldığım için:) seni fıkrasız bırakmam marcus merak etme:D:D

hcamlibel

Üye
Üye
pargem dekilerle kanka oldum kadına adımı söylüyom hüseyin dün senle konuşmuştuk diyo okadar aramışım kadın adımı ezberlemiş

adre

Üye
Üye
gittiğinde zaten hemen iş başı yapmayacaksın önce senin ordaki evrakların hazırlanacak özlük dosyana koncak banka hesabın açılacak. buda tahminen 2 gün sürer.benim planım şöyle bu işleri yaparken bir yandanda ev bakıp ( tabi gittiğim aylarda ev kalırsa) ev tutup hemen gereken en lazım eşyaları almak ( yatak ocak tabak tencere tava) akşamları çıkıp geri kalanı almak kolay.
bu işlemleri 3 saat içinde aynı gün yapdırdılar bana ve işe aynı gün başladım :)

marcus_oredius

Üye
Üye
hmmm anladım adre bir kaç kişi 2gün kadar sürdü dediğinden böyle bir yorum yaptım. ama eğer desen bana 1 gün izin verin hayır demezler sanırım.

adre

Üye
Üye
19 eylül aramaktan bıkmış usanmış evde oturuyordum bi telefon geldi...biz gıda tarımdan arıyoruz gelin başlayın diye saat 10:00 dedim hemen mi ? öleden sora gel dediler...gelemem bugün dedim...tamam yarın gelin başlayın dediler

20 eylül sabah 09:00 iş başı...gittim ve bankaya yolladılar maaş kartı çıkarttım bir iki ufak işlem daha yaptım biraz bekle dendi bir odada bekledim saat 15:00 bir daire başkanı geldi ve beni çalışacağım odaya götürdü... hemen başladım yani

banka falan 1-2 gün müsade etmiyorlar arayıp gel yarın başla diyolar hatta mümkünse şu an gel diyolar...

ankara merkez eskişehir yolu 9. km lodumlu burda böyleydi ama başka yeri bilemem...

bimere attığınız msj lar tek tek okuyor gerekli yere yolluyoruz amma velakin işler ağır yürüyor elden bişey gelmiyor üst taraftan başlasınlar yazısı gelmedikçe onaylayamıyoruz 2. atamalar hakkında araştırma yapıyorum bekleyen arkadaşlar için hiç bir bilgiye ulaşamıyorum daha ilk atamaları haledemediler ki 2. yi bekleyelim ama herkez bimere msj atsın aramayın bimer e msj atın aramakla olmaz... aradığınızca verecek cvp bulamıyolar bimerde ise asıl yetkili kişilere gönderiyoruz e postalarınızı ancak bimere msj atarak hızlandırabilirsiniz süreci

Burakalp

Üye
Üye
Arkadaşlar. Memur olupta tebligatını eline alan varmı. santral memuru vhki hatta veteriner bile duydum. hepinize hayırlı olsun. Memur olarak tebligatını eline alan arkadaş varmı merak ediyorum.

adre

Üye
Üye
izin verirler sıkıntınız olmaz bu konuda rahat olun... ancak dediğim gibi bimer e msj atınız benim şubem bimer msj larına bakıyor gerekli yere gönderiyor aradığınızda karşınıza sıradan bir memur çıkıyor bu memur durumu açıklayamıyor size...

bimere atılan msj lara 15 gün içinde kesinlikle cvp atılması lazım bakanlık tarafından bu şart attığınız her msjı gerekli sorumlu kişilere yolluyoruz... ve bimer e attığınızda bilgili kişilere üst sınıf kişilere gidiyor sorularınız işleyişi hızlandıracak kişilere arkadaşlar

Burakalp

Üye
Üye
Adre kardeşim Çok sağol Bimere mail attım. Umarım Çok geçmeden ilgilenirler. Saygılar.

adre

Üye
Üye
sorular için ulaşabileceğiniz adres bimer telefonla olmuyor kısaca

adre

Üye
Üye
mutlak ilgilenilcek arkadaşlar bimeri boş bırakmayın

ipkkk

Üye
Üye
Arkadaşlar bugün 11 gibi benimde tebligatım geldi 2 gibi Manisa gıda tarım bakanlığına gittim evraklarımı tamamladılar Manisa merkezde göre başlıcaksın dediler fakat evraklarım Manisa Valiliğine çıkacakmış önce Allah'ın izniyle pazartesi idari işlerde veri hazırlama ve kontrol işletmeni olarak iş başı yapıcam Allah diğer arkadaşlarımında tebligatlarını biran önce ulaştırsın

suat

Üye
Üye
Arkadaşlar bugün 11 gibi benimde tebligatım geldi 2 gibi Manisa gıda tarım bakanlığına gittim evraklarımı tamamladılar Manisa merkezde göre başlıcaksın dediler fakat evraklarım Manisa Valiliğine çıkacakmış önce Allah'ın izniyle pazartesi idari işlerde veri hazırlama ve kontrol işletmeni olarak iş başı yapıcam Allah diğer arkadaşlarımında tebligatlarını biran önce ulaştırsın

Hayırlara vesile olsun bu güzel haberler gelmeyen arkadaşları tez günde ulaşsın direksiyon sende artık basarılar bi benden :)

adore

Üye
Üye
Arkadaşlar. Memur olupta tebligatını eline alan varmı. santral memuru vhki hatta veteriner bile duydum. hepinize hayırlı olsun. Memur olarak tebligatını eline alan arkadaş varmı merak ediyorum.
memur olarak 4 ekimde başladım,foruma yazmıştım da sanırım görmemişsin.

YassaX

Üye
Üye

ipkkk ; Hayırlı & Uğurlu Olsun ... ALLAH YAR & YARDIMCIN OLSUN ...

Saygılar ...

marcus_oredius

Üye
Üye
sanada hcamlibel.

bugün tebliği alan varmı acaba

Tekerlekli Sandalye