ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

marcus_oredius

Üye
Üye
hayırlı olsun mesut. inşallah en yakın zamanda gelir.

suat

Üye
Üye
suat tercih yaparken kazandığın ilin yanında taşra yazıyorsa ilceye gidersin merkez yazarsa ile atanır

Marcus kardes tebligatda taşra yazmıyordu ama ilçeye verdiler o ilceyede istemediğimi suyledim sadece boşluk orda ver dediler ne diyeceğimi bilemedim tmm dedim dediğiniz olsun kimlik fotokopimi aldılar yarın ilçede goreve başla dediler ?

suat

Üye
Üye
Erken ise başlayanlar maaşlarınızı aldinizmi net nekadar yatiyomus birde bugün kurumda sordum birine 2700 tl maaş alan varmış ozaman bizim tahminen 2000 tl den aşağı değildir inşallah yarın ilceye gidip girişimimi yapıp ev aramam lazım Allah yardımcımız olsun

suat

Üye
Üye
Suanda otubusteyim eve gidince bakarım kardesim

marcus_oredius

Üye
Üye
tamam orda ya taşra ya merkez der. orası önemli. eğer merkezse ilce olması biraz anlamsız.

turukku

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar bugün 2403ten tebligatımın gönderildiğini öğrendim, umarım en kısa zamanda elime ulaşır. işe başlayınca detayları aktarırım

faruks63

Üye
Üye
ya bu erol kayboldu gitti ne bir ses ne bir soluk var çocuktan

marcus_oredius

Üye
Üye
ben onla faceden konuştum geçen hafta yerleşiyor yakında interneti bağlatınca akşamları daha rahat olacaktır.

YassaX

Üye
Üye
merhaba arkadaşlar bugün 2403ten tebligatımın gönderildiğini öğrendim, umarım en kısa zamanda elime ulaşır. işe başlayınca detayları aktarırım

turukku ; Hayırlı & Uğurlu Olsun ... ALLAH YAR & YARDIMCIN OLSUN ...

Saygılar ...

YassaX

Üye
Üye
Erken ise başlayanlar maaşlarınızı aldinizmi net nekadar yatiyomus birde bugün kurumda sordum birine 2700 tl maaş alan varmış ozaman bizim tahminen 2000 tl den aşağı değildir inşallah yarın ilceye gidip girişimimi yapıp ev aramam lazım Allah yardımcımız olsun

suat ; öncelikle Hayırlı & Uğurlu Olsun ... ALLAH YAR & YARDIMCIN OLSUN ...

Maaşlarla ilgili Milliyet Gazatesinden bir Haber LİNKİ veriyorum :

Milliyet - En düşük memur maaşı bin 520 liraya çıkacak

Başlangıç olarak Vergi İndirimin yoksa; 1645 TL alırsın. Vergi indirimin varsa Özür Oranına göre En Düşük oranla 1.695 TL alırsın... Hizmet süren artıkça ve evlendiğin zaman maaşın artar.(aile yardımı)

En düşük maaş 1520 TL --> O da işe yeni başlayan,ilkokul mezunu,bekar,vergi indirimsiz hizmetli maaşı.

suat ; yukarıda verdiğin 2.700 TL Maaş Şu Şekilde olabilir :

1-Hizmet süreleri fazla olabilir,
2-Evli ve çocuklu olabilirler (aile-eş-çocuk yardımı).
3-Ayrıca 1.derece özürlü vergi indiriminden yaralanıyor olabilirler. ( Engelli İseler )
4-Lisans mezunu olabilirler.
5-Veri hazırlama işletmeni,bilgisayar işletmeni,teknisyen,tekniker kadrolarında olabilirler
yukarıda saydığım faktörler,onların sizden fazla maaş almalarını sağlar.

NOT :Evli iseniz ayrıca 150 TL civarında Aile yardımı... 6 yaşından küçük çocuğununuz varsa bu maaşa her çocuk için 36 TL ekleyin. Eğer 6 yaşından büyük çocuğunuz varsa bu maaşa,her çocuk için 18 TL ekleyin.

NOT : Bu bilgi ; devlet memuru arkadaşlarımdan alınmış bir bilgidir. Kendi aldığım bir maaş sonrasında yazmadım. Araştırmalarım sonucunda edindiğim bilgiyi ilgilenen arkadaşlarımız için paylaşıyorum ...

Saygılar ...

marcus_oredius

Üye
Üye
mayıs ayında 1520 temmuz ayında ki zamla beraber 1600 e yaklaşmıştır.

suat

Üye
Üye
TSK ederim verdiginiz bilgiler için

mahmut1983

Üye
Üye
slm arkadaşlar şuanda ardahan il tarımdan yazıyorum başlayalı bir hafta oldu .bendede tüm ilçeler taşra yazıyordu ama ilde kaldım.mazaret bildirdim çünkü ilçelerde kardiyoloji doktoru yok araştırdım bu konuya dkkat edin bu şekilde mazeretle il merkezlerinde kalma avantajınız var. inşallah en kısa zamanda sizlerde başlarsınız.Allah hepinizin yardımcısı olsun..

marcus_oredius

Üye
Üye
bilgi için çok saol mahmut . görevinde hayırlı olsun :)

Tekerlekli Sandalye