ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

derderbo

Üye
Üye
merak etmeyin arkadaslar kayiplara karismak yok yazmaya ve bilgiye ihtiyaci olan arkadaslarimiza yardim etmeye devam atanan arkadaslarimizi Allah'a emanet ediyor basarilarinin devamini diliyorum Hizir Aleyhisselam yoldasiniz olsun

G

güz gülleri

Guest
arkadaşlar bende geldim kuruma iş başı yaptım.ortam çok güzel.ama şimdilik hangi işi yapacağım daha belli olmadı.bayramdan sonra belli olur dediler.müdür şu an ankara daymış.onu bekliyorlar:) çok iyi ve güler yüzle karşılandım.bir çok zor işin üstesinden gelmiş biri olarak burdaki işi ben tek elimle bile yaparım:)
herkese selamlar:)

hcamlibel

Üye
Üye
merhaba arkadaslar gitmek isteyen arayıp gitsin telefoda ismini yazdır elden alcam desinler

hcamlibel

Üye
Üye
bişe merak ettim ben bayramdan sonra işallah baslıyacam da baslayanlardan ayın 15 de maas alan olmadımı kaç para aldılar acaba

mahmut1983

Üye
Üye
bişe merak ettim ben bayramdan sonra işallah baslıyacam da baslayanlardan ayın 15 de maas alan olmadımı kaç para aldılar acaba

ben maaş aldım lise mezunu memur durumum bir aylık aile cocuk yardımı olmadan net maaşım 1657 tl yattı artı 15inden bir hafta önce başladığım için o günlerin parasınıda aldım toplamda 1975 tl aldım eşi olupta eşi çalışmayana ek 150 tl eş yardımı 6 yaşından küçük çocuğunuz varsada 35 tl çocuk yardımı 6 yaşından büyük çocuğunuzada sanırım 18 tl ek çocuk yardımı alıyorsunuz bunları lise mezunu düz memur olanlar yukarıdaki net bir aylık maaşa kendilerine göre hesaplayıp maaşlarını tahmin edebilirler..

Burakalp

Üye
Üye
Arkadaşlar an itibariye tebligatımı elime almış bulunuyorum. Saolsun postacımız posta dağıtım sırasının bizde olmamasına rağmen tebliğimi koşa koşa getirmiş. Şimdi kuramı gidiyorum. Darısı bekleyenlerin başına :) Saygılar :)

suat

Üye
Üye
Arkadaşlar an itibariye tebligatımı elime almış bulunuyorum. Saolsun postacımız posta dağıtım sırasının bizde olmamasına rağmen tebliğimi koşa koşa getirmiş. Şimdi kuramı gidiyorum. Darısı bekleyenlerin başına :) Saygılar :)

Kardesim kuruma git ama evraklarını hızlı bisekilde yap valiliğe gidecek olan evragimi elden götürmeni söyle dahz çabuk imza ısı biter Pazartesi is bası yaparsın yoksa seni bayramdan sonra çağırırlar girişmen ol isini aksatmasinlar

Hayırlı olsun

hcamlibel

Üye
Üye
tercih klavuzunda derece 7 yazıyordu aldığım kağıtta
K : D/K : G : EG :

7 10/2 600

10/2 600

kul_veysi

Üye
Üye
arakadşalar tebligat kaç günde gelir benim çarşamba yola çıktı bi bilgisi olan var mı? bayramdan önce işe başlarım inşallah

marcus_oredius

Üye
Üye
büyük ihtimal cuma veya cumartesi gelir kardeşim. bazen dağıtım günleri oluyor o günlerde cıkar.

buarada benim tebliği de cıkmış yarın gidip alacam.

kul_veysi

Üye
Üye
büyük ihtimal cuma veya cumartesi gelir kardeşim. bazen dağıtım günleri oluyor o günlerde cıkar.

buarada benim tebliği de cıkmış yarın gidip alacam.
hayırlı olsun marcus çokk sevindim yaa valla iyi inş yarın alırız ikimizde :) yarın bende gidip bakarım malatya ya iki günde gelir sözde aps :) barkot no falan almadım acaba postanede almak için şartmı?

hcamlibel

Üye
Üye
hayırlı olsun marcus kardeş bende dün bakanlıktaydım hemen veriyolar 3. katta memur atama yazıyor ordan alıyon

marcus_oredius

Üye
Üye
saol kardeşim bugün aradığımda istersen yarın gel al dediklerinde nerdeyse heycandan düşecektim. :D

darısı herkesin başına.

adore

Üye
Üye
saol kardeşim bugün aradığımda istersen yarın gel al dediklerinde nerdeyse heycandan düşecektim. :D

darısı herkesin başına.

Senin için çok sevindim,hayırlı olsun :) Tebligatı gelip göreve başlayacak herkese hayırlı olsun diyor,kolaylıklar diliyorum

merzifonlu

Üye
Üye
Bir sorum olacak: Eğer biz evde değilsek, tebligatı ev halkı teslim alabiliyor mu? (Anne, Baba, Kız/Erkek Kardeş)

marcus_oredius

Üye
Üye
ev halkına teslim edilir eğer evde kimse yoksa posta tebligat geldi diye bir kağıt bırakırlar sen gider alırsın.

muratozgur

Üye
Üye
hayırlı olsun marcus abim Allah utandırmasın

Tekerlekli Sandalye