ÖMSS Gıda tarım atamalarıyla ilgili son gelişmeler

kul_veysi

Üye
Üye
selam arkadaşlar ben sabreden dervişşş:):):) hani bi atasözu vardı ya sabreden derviş muradına ermiş :) erdimm erdimm derviş olarak inş üç gün içinde tebligatımı alıp başlayacammm :) darısı tüm ermeyenlerin üzerine inş hepiniz yakın zamanda eresinizzz:))) bu arada diğer iş başı eden arkadaşlarıda başarılar diliyorum :) :):):)

Birey

Üye
Üye
Selam arkadaşlar 24 saattir net bağlantım yok, dün telefonda onlarla kavga ettim barkot numarası vermiyorlar diye bu sabah ise tebligatım geldi... İnş herkesin tez zamanda gelir. Bayramdan önce gidecem çünkü bayramdan sonraya kadar tam 15 gün dolmuş olacak onları aradım henuz onlara tebligat gitmemiş ama ben gidecem işimi bayramdan sonraya bırakmam 15 gün meselesinden dolayı, haftaya salı da onlara ulaşsa haftaya salı gidecem.

marcus_oredius

Üye
Üye
hayırlı olsun kardeşim. umarım bizlerinde en yakın zamanda gelirde bizde bu belirsizlikten kurtuluruz.

Birey

Üye
Üye
Sağol Marcus abı, inş sizin de heme gelir. Ben kafayı yiyecek noktaya gelmiştim. 2434 dahili beni kandırdı, barkot no için onlara kızdım o da bana atama şube müdürünün dahili numarasını verdi ama tabi bana demedi atama şube müdürüdür diye. Neyse adam biz vermiyoruz dedi daha önce vermişsiniz nasıl vermiyorsunuz dedim sonra o bağırdı ben bağırdım sen kimsin dedi ben de sen kimsin dedim o da ben atama şube müdürüyüm dedi nereye atandın dedi telefonu adamın yüzüne kapattım :)

İnş sorun çıkmaz

marcus_oredius

Üye
Üye
hahaah daha başlamadan dişli çıkmışın be mesutum. bu tür şeylere dikkat et. birşey olmaz inşallah.

Birey

Üye
Üye
Evet de abı ben ne bileyım atama şube müdürüdür. Bi daha olmaz olamaz zaten :)

kul_veysi

Üye
Üye
Allah sabır versin abiler dikkat edin azz dün aynı numarayı banada yaptılar ben çaktım gayet kibar davrandım sağolsun adamda gayet olgunca karşıladı elimizden geleni yapıyoz dedi tşk ettim kapadım :) güvenlik soruşturması falan diyodu bana ondan gecikiyomuş ... bugün müjdeyi aldım bu akşam gönderildi inş tebligat abicim kaç günde geliyo tahmini bi bilginiz varmı aps dedi ama iki üç gün herhal sürer değilmi arkadaşlar???
bu arada tşkk marcus :) inş sizde en yakın zamanda müjdeyi alırsınız..

marcus_oredius

Üye
Üye
güvenlik soruşturması. allah allah olmaması gerek öyle birşey. ama hayırlısı olsun diyelim ben bu hafta gönderirler diye umut ediyorum

kul_veysi

Üye
Üye
aynen öyle abi hatta bi kaç kez tekrar etti .. aslında şaşılacak bişe değil kpss atamalarında gardiyanlada ve diğer kurumlarda oluyo bizdede olmuştur mutlaka sadece sabıka kaydı yeterli olmayabilir ..
güvenlik soruşturması. allah allah olmaması gerek öyle birşey. ama hayırlısı olsun diyelim ben bu hafta gönderirler diye umut ediyorum

YassaX

Üye
Üye
Selam arkadaşlar 24 saattir net bağlantım yok, dün telefonda onlarla kavga ettim barkot numarası vermiyorlar diye bu sabah ise tebligatım geldi... İnş herkesin tez zamanda gelir. Bayramdan önce gidecem çünkü bayramdan sonraya kadar tam 15 gün dolmuş olacak onları aradım henuz onlara tebligat gitmemiş ama ben gidecem işimi bayramdan sonraya bırakmam 15 gün meselesinden dolayı, haftaya salı da onlara ulaşsa haftaya salı gidecem.

Mesut Onur Kardeşim ; Hayırlı & Uğurlu Olsun ... ALLAH YAR & YARDIMCIN OLSUN İNŞALLAH ...

Saygılar ...

hcamlibel

Üye
Üye
arkadaslar suan bakanlıktayım ımzadan pazartesi cıkmıs tebligatımı aldım. önlisans artvin VHKİ

muratozgur

Üye
Üye
10 gün önce tebligatı almama rağmen dün ile yazı gelmiş çağırdılar yaşadığım ilçede göreve başlıyacağımı söylediler hayırlısıyla yarın bilecik/bozüyükte işe başlıyacam

marcus_oredius

Üye
Üye
hayırlı olsun kardeşim. bozüyükte çok sevdiğim arkadaşlarım var.

Birey

Üye
Üye
Yasax teşekkürler abı, bu süreçte bize yardımcı oldunuz vaktinizi sorularımıza harcadınız size ne kadar teşekkür etsek azdır. Site sahibi ve tüm görevlilerden Allah razı olsun, Allah iyiliğinizi kabul etsin inş.

Tabi bu bir veda yazısı değildir, teşekkür yazısıdır :)

suat

Üye
Üye
İse başlayan arkadaslar ve baslamayan inşallah tez zamanda sizlerde is bası yaparsınız ama bu siteden çıkmıyoruz hayata dair hersey paylaşımları aktarıyoruz degilmi arkadaslar ...

Biryere ayrılmak yok yola devam arkadaslar:)

YassaX

Üye
Üye
Yasax teşekkürler abı, bu süreçte bize yardımcı oldunuz vaktinizi sorularımıza harcadınız size ne kadar teşekkür etsek azdır. Site sahibi ve tüm görevlilerden Allah razı olsun, Allah iyiliğinizi kabul etsin inş.

Tabi bu bir veda yazısı değildir, teşekkür yazısıdır :)

Rica Ederiz Mesut Onur Kardeşim :) Bu Çabalarımızın Sonucunda Diyorsun ya ALLAH RAZI OLSUN -->Amin. İNŞALLAH ... Bu benim için Herşeye Bedeldir; Gönlü & Kalbi Güzel Kardesim. ALLAH SENDEN DE ; CÜMLEMİZDEN DE RAZI OLSUN İNŞALLAH ...

Saygılar ...

Tekerlekli Sandalye