Türkiye Aile Destek Programı

Mertyigit

Üye
Üye
Ibare tekrar degisti ya
Sosyal basvurunuz alinmistir yaziyodu simdide iletilmistir yaziyo
Bisey anlamadim

Memet45

Üye
Üye
Ben başvurmayacağım bı arkadaş doğal gaza başvurmuştu engelli maaşı kesildi nasıl elektrik pandemi yardımı kendiliğinden geldiyse buda gelir zaten sosyal yardım alanların dosyası var bence başvuruya gerek yok

edo24

Üye
Üye
Ben başvurmayacağım bı arkadaş doğal gaza başvurmuştu engelli maaşı kesildi nasıl elektrik pandemi yardımı kendiliğinden geldiyse buda gelir zaten sosyal yardım alanların dosyası var bence başvuruya gerek yok
engelli maaşını neye dayanarak kestiler yardıma başvurmakla maaşın kesilmesi çok tuhaf şu şartlarda alınan maaş kime yeter başka bir sebebi vardır

Memet45

Üye
Üye
engelli maaşını neye dayanarak kestiler yardıma başvurmakla maaşın kesilmesi çok tuhaf şu şartlarda alınan maaş kime yeter başka bir sebebi vardır
Nasıl kesildiğini bilemem ama belki tekrar gelir testi yapmış olabilirler

Mertyigit

Üye
Üye
Basvuru numarasi da degisti edo kardes 40 liydi simdide 50 li yaziyo

veli 1500

Üye
Üye
Bence olurmu bilmiyorum ama umut bizde vurduk

osmaniye 80

Üye
Üye
Benim başvurum sonuçlanmış cvp reddedildi diyor sebep muhtaç olmamam diyor %98 annem %90 ablam ikisinede bakıcı oldum ilk evde bakımı aldım haziranda eşim güvenlik görevlisi yeni işe başladı kiradayiz 5 kişiyiz aldığımı neye ödeyeceğimi şaşırdım ama ben ihtiyaç sahibi değilmişim inşallah sizlerde bahaneler olmaz

edo24

Üye
Üye
Benim başvurum sonuçlanmış cvp reddedildi diyor sebep muhtaç olmamam diyor %98 annem %90 ablam ikisinede bakıcı oldum ilk evde bakımı aldım haziranda eşim güvenlik görevlisi yeni işe başladı kiradayiz 5 kişiyiz aldığımı neye ödeyeceğimi şaşırdım ama ben ihtiyaç sahibi değilmişim inşallah sizlerde bahaneler olmaz
görünen o ki bir bardak soğuk suyu hazır bekletelim siz bu durumda red aldıysanız ben kendi adıma extra red alırım

Mertyigit

Üye
Üye
Evde bakim eve giren gelir olarak kabul ediliyomus diye gormustum obur sitede

Leon35

Üye
Üye
Üzüldüm hocam aslında onaylamaları lazım dı tuhaf.. Ne zaman başvurmuştunuz?

Mertyigit

Üye
Üye
Bide esiniz geliri eklenince kabul edilmemesi normal sonuc

osmaniye 80

Üye
Üye
28 de başvuru yapmıştım.evet eşimin geliri eklenmiş ama maaş bile almadiki ayın 9 da iş başı yaptı bu ay 21 gün maaş alacak ayın 5 de.sadece evde bakım var alınan oda haziranda aldım ilk kez evim yok arabam arsam param diyeceğim neye göre anlamadım hayırlısı diyorum artık
görünen o ki bir bardak soğuk suyu hazır bekletelim siz bu durumda red aldıysanız ben kendi adıma extra red alırım
Umarım red almazsınız belliki bizim almadığımız asgari ücret ve ilk kez aldığım bakım parası hesaplanmış

sekobaba

Üye
Üye
Sonuç e devlet de çıkıyor mu

Elif altin

Üye
Üye
Gecen sene kardeşim açık kapıdan vefa vakfından kurban eti talep etmiş ve almıştı. Öyle az da değil baya vermişlerdi. Bu sene bende basvurdum. Sizlerinde aklında olsun.

edo24

Üye
Üye
28 de başvuru yapmıştım.evet eşimin geliri eklenmiş ama maaş bile almadiki ayın 9 da iş başı yaptı bu ay 21 gün maaş alacak ayın 5 de.sadece evde bakım var alınan oda haziranda aldım ilk kez evim yok arabam arsam param diyeceğim neye göre anlamadım hayırlısı diyorum artık

Umarım red almazsınız belliki bizim almadığımız asgari ücret ve ilk kez aldığım bakım parası hesaplanmış
vallahi üzüldüm ya ne diyeyim nasip kısmet artık varsa nasibimizde alırız yoksa aynı şekilde yaşamaya devam ederiz temmuz zammı nefes aldırır inşallah

Tekerlekli Sandalye