Türkiye Aile Destek Programı

veli 1500

Üye
Üye
Bizdede kabul edildi yazıyor ama 400 tl aldım süreç devam ediyor nedemek anlamadım

Mertyigit

Üye
Üye
İlden iĺe degisio heralde nüfusu az olan engelli yasli sosyal yardim az olan yerlerde cabuk sonuclanio heralde özge hanimin 2 3 gun once kabul oldu heralde

Mertyigit

Üye
Üye
En yuksek 600 deniodu 750 ne alaka
450 600 arasi deniliyodu

edo24

Üye
Üye
İlden iĺe degisio heralde nüfusu az olan engelli yasli sosyal yardim az olan yerlerde cabuk sonuclanio heralde özge hanimin 2 3 gun once kabul oldu heralde
herhalde öyle bizde daha süreç devam ediyor yazıyor böyle giderse bayrama yetişmez gibi

Mertyigit

Üye
Üye
BayrMdan once garanti verilcekte bi kabul olsun edo kardes

sekobaba

Üye
Üye
sosyal Yardım Bilgileri Sorgulama bölümünde gözükmeye başladı "başvuru" sadece yazıyor

Son düzenleme:

anatomie

Üye
Üye
aynen süreç devam ediyor yazıyor

Arkadaşlar bendede süreç devam ediyor diye yazıyordu lakin cuma gününden beridir bu ibare çıkmaktadır ve sosyal yardım bilgilerinde sadece normal engelli maaşım gözüküyor yani basvuruma noldu acaba gözükmüyor göremiyorum bilen varmı lütfen teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_20220703-153859~3.jpg
    Screenshot_20220703-153859~3.jpg
    587.8 KB · Görüntüleme: 161

Özge52

Üye
Üye
Ben pazartesi başvurdum perşembe kabul edildi ama para miktarı belli değil oda haftaiçi belli olur

Batu34

Üye
Üye
Süreç devam ediyor(SYD Vakıf değerlendirme sürecinde). Babamın edevletinde böyle yazıyor sizde nasıl yazıyor

Memet45

Üye
Üye
aynısı yazıyor bakalım ne zaman sonuçlanır
Siz kaç kişisiniz aylık geliriniz ne kadar biz dört kişiyiz bir kişi şu an askerde şu an askeri ücretli çalışıyorum evde bakım ve engelli maaşı alıyom birde elektrik yardımı bende başvurmak istiyon ama gelir hanesine sadece askeri ücretini yazayım yada evde bakım ve engelli maaşınıda yazayımmı bir yanlışlık yapmaktan korkuyorum birde oturduğum ev benim üzerime değil babamın kira vermiyom bilen biri cevaplarsa iyi olur bı yanlışlık yapıp mevcut yardımları kaybetmek istemem

edo24

Üye
Üye
Siz kaç kişisiniz aylık geliriniz ne kadar biz dört kişiyiz bir kişi şu an askerde şu an askeri ücretli çalışıyorum evde bakım ve engelli maaşı alıyom birde elektrik yardımı bende başvurmak istiyon ama gelir hanesine sadece askeri ücretini yazayım yada evde bakım ve engelli maaşınıda yazayımmı bir yanlışlık yapmaktan korkuyorum birde oturduğum ev benim üzerime değil babamın kira vermiyom bilen biri cevaplarsa iyi olur bı yanlışlık yapıp mevcut yardımları kaybetmek istemem
yetim maaşı ve evde bakım maaşı ben size fikir veremem sıkıntı olur felan aile destek paketi yeni bir uygulama onun için kimse riske girip sizi yönlendirmez net olarak neye göre kime göre değerlendirilecek bilmiyoruz şans artık

Memet45

Üye
Üye
yetim maaşı ve evde bakım maaşı ben size fikir veremem sıkıntı olur felan aile destek paketi yeni bir uygulama onun için kimse riske girip sizi yönlendirmez net olarak neye göre kime göre değerlendirilecek bilmiyoruz şans artık
Teşekkürler kardeş ben yaklaşık on yıldır evde bakım ve engelli maaşı alıyom ara sıra gıda ve kömür yardımı veriliyor birde askerde oğlum var onun üzerine araba var hala başvuru yapıp yapmakta tereddütteyim bende bilemedim

edo24

Üye
Üye
Teşekkürler kardeş ben yaklaşık on yıldır evde bakım ve engelli maaşı alıyom ara sıra gıda ve kömür yardımı veriliyor birde askerde oğlum var onun üzerine araba var hala başvuru yapıp yapmakta tereddütteyim bende bilemedim
rica ederim kusura bakmayın bu aile destek paketi konusu belirli bir gelir ile kısıtlansaydı daha net olurdu ona göre hareket edilirdi bekleyip göreceğiz

AZAD21

Üye
Üye
Uxerimde 9 tane icra dosyasi var aile destek paketi yardimim onaylanmis bu yardima bloke koyarlarmi

Tekerlekli Sandalye