2023 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hsnslmz

Üye
Üye
Hesap tipini virman hesap seçince kartın şuan bağlı olduğu şuana kadar maaşın yattığı hesap görülüyor ama aşağıda hesap tipini ana hesap seçtiğimde yeni bir hesap daha açılmış görülüyor. Aile ve sosyal hizmetler bakanlığı tarafından. Hesap ekle dediğimde herhangi bir değişiklik yapılmadı diyor sanırım bu doğru şubeye gidip Bakanlığın açtığı hesabı kartta tanımlatmak gerek
Screenshot_2023-01-05-10-06-14.png
Screenshot_2023-01-05-10-05-59.png

edo24

Üye
Üye
şimdi bankadan çıktım aynen denilen gibi hesabı tanımlattım yılma kardeşim bankaya uğra memura de evde bakım maaşı alıyorum hesap tanımlama yapmam lazım kimliğini alıp bir kağıda imza atıyorsun o kadar
Hesap tipini virman hesap seçince kartın şuan bağlı olduğu şuana kadar maaşın yattığı hesap görülüyor ama aşağıda hesap tipini ana hesap seçtiğimde yeni bir hesap daha açılmış görülüyor. Aile ve sosyal hizmetler bakanlığı tarafından. Hesap ekle dediğimde herhangi bir değişiklik yapılmadı diyor sanırım bu doğru şubeye gidip Bakanlığın açtığı hesabı kartta tanımlatmak gerek Ekli dosyayı görüntüle 9817 Ekli dosyayı görüntüle 9816
aynen öyle ustam bankaya gitmelisiniz

Memet45

Üye
Üye
Sosyal hizmetlerin haberi yok böyle bir hesaptan nasıl bi iş anlamadım

Kral6363

Üye
Üye
Bu sadece mobil uygulamayı kullanmak için milletin kafasını karıştırmaya gerek yok

yılma

Üye
Üye
Benim bakım maaşı aldığım iki tane ziraat bankası kartı var aynı hesap üzerinde mobi uygulamasından kullandığım kartı ashb bakanlığı bağlı digerinide virma yaptım

MustafaAli

Üye
Üye
Hesap tipini virman hesap seçince kartın şuan bağlı olduğu şuana kadar maaşın yattığı hesap görülüyor ama aşağıda hesap tipini ana hesap seçtiğimde yeni bir hesap daha açılmış görülüyor. Aile ve sosyal hizmetler bakanlığı tarafından. Hesap ekle dediğimde herhangi bir değişiklik yapılmadı diyor sanırım bu doğru şubeye gidip Bakanlığın açtığı hesabı kartta tanımlatmak gerek Ekli dosyayı görüntüle 9817 Ekli dosyayı görüntüle 9816

Şimdi bu kısımdan ana hesap değilde virman hesap olarak kaydetsek olmazmı
illa bankayamı gidecez
son sorumda mobil bankacılık benim için sadece kontrol amaçlı market alışverişi de yok sadece ATM için de olsa yinede gerekmi şubeye gitmek?

Selamlar

leon3453

Üye
Üye
şubeye gitmeden kendimiz mobil üzerinden güncelleyemez miyiz?

Elif altin

Üye
Üye
Arkadaşlar ben mobil bankacılığı aktif kullanıyorum kartta kullanıyorum. Ama güncelleme olmazsa kart kullanilmiyormus hata veriyormuş arkadaşlarım var aynisini dedi. Güncelleştirme düzeldi. Bankaya gidip hesap eklenmiş mobil bank ve kartıma güncelleyin diyince yapiolar diğer türlü bankamatikten ve net bankaciligindan görünmüyor.

edo24

Üye
Üye
şubeye gitmeden kendimiz mobil üzerinden güncelleyemez miyiz?
Ben şubede hallettim bende sadece maaşın yatıp yatmadığı için mobil uygulama kullanıyorum yinede ne olur ne olmaz diye gittim hallettim ŞUNU İYİ OKUYUN İSTER YAPTIRIN İSTER YAPTIRMAYIN ZORLAMI DİYORUZ banane bizene alla alla lafım size değil leon3453 anlayan anlar

sinancan65

Üye
Üye
Kurumu aradım hesap ve kartlarda bir değişiklik yok şubat ayından itibaren her ayın 15 inde yatacak bu ay gecikmeli olacak 20 sinde yatacak 4336 tl olmuş

sunayca

Üye
Üye
Zaten Değerlendirdiniz!
0
İlçemizde bulunan kuruma gidip sordum. Bilgilerinin olmadığını söylediler. Bankaya gittim bankadaki görevli Aile ve sosyal hizmetler bakanlığı hesap açtırmış dedi. Açılan hesabın mobil bankacılıkta görünmediğini atm de görüldüğünü söyledim. Yeni açılan hesabı mobil bankacılığa tanımlatmamız gerektiğini söyleyerek işlem yapıp mobil bankacılığa tanımlattı. Geri kuruma gelip durumu anlattığımda bakanlığın merkezi ödeme sistemine geçeceği bilgisini verdi. Bu yeni sistem ödeme nasılsa bekleyip göreceğiz sanırım...

yuksek

Üye
Üye
Bende az önce ziraat bankasına gittim. Yeni açılan hesap ziraat mobilde gözükmüyordu. Bankaya gittim bir kağıt imzaladım şimdi ziraat mobilde gözüküyor. Ayrıca yeni açılan hesabı da para çektiğim bankamatik kartıma bağlattım.işlem 5 dakika sürmüyor. Daha sonra ziraat mobile girdim, eski ve yeni açılan hesabım gözüküyordu. Atm den kartla kontrol ettim her hangi bir sorun yoktu. AYRICA E DEVLETTEN KONTROL ETTİĞİMDE YATACAK AYLIK GÖZÜKMÜYOR. SİSTEMSEL HATADAN DOLAYI GÖZÜKMÜYOR YAZIYOR. YER İSTANBUL. İSTANBUL DA Kİ ARKADAŞLAR TEYİT EDEBİLİR MİSİNİZ E DEVLETTE MAAŞLAR GÖZÜKÜYOR MU?

Mert67

Üye
Üye
Sosyal hizmetlerin haberi yok böyle bir hesaptan nasıl bi iş anlamadım
Bende bankaya gittim sordum güncelleme yapılacakmış öyle bir şey yok dediler sonra ben atm den baktım kartta bir hesap daha açılmış bende biirsey anlamadım gitti ne yapacazki

alparslan bey

Üye
Üye
Bende az önce ziraat bankasına gittim. Yeni açılan hesap ziraat mobilde gözükmüyordu. Bankaya gittim bir kağıt imzaladım şimdi ziraat mobilde gözüküyor. Ayrıca yeni açılan hesabı da para çektiğim bankamatik kartıma bağlattım.işlem 5 dakika sürmüyor. Daha sonra ziraat mobile girdim, eski ve yeni açılan hesabım gözüküyordu. Atm den kartla kontrol ettim her hangi bir sorun yoktu. AYRICA E DEVLETTEN KONTROL ETTİĞİMDE YATACAK AYLIK GÖZÜKMÜYOR. SİSTEMSEL HATADAN DOLAYI GÖZÜKMÜYOR YAZIYOR. YER İSTANBUL. İSTANBUL DA Kİ ARKADAŞLAR TEYİT EDEBİLİR MİSİNİZ E DEVLETTE MAAŞLAR GÖZÜKÜYOR MU?
Kayıt getirilmemedi yaziyor

Kral6363

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar, her ay olduğu gibi bu ayda 2023 yılı ocak ayında evde bakım maaşı yatan illerin listesini bu başlık altında vereceğiz. Buna göre 2023 yılı ocak ayında alınacak miktar 3.336 TL’dir. Zamlı maaşlar bir ay sonra yani Şubat ayında yatacak.

Not: 2023 evde bakım maaşı zam miktarları henüz belli olmadı. Belli olur olmaz paylaşılacaktır.
Abim bu hesabı güncelleme konusu nedir bilginiz var mı yani illaki bankaya mi gideceğiz kartınızla eskisi gibi parayı cekemiyecekmiyiz

Timsah

Üye
Üye
Bende bugün gittim guncellettim guncelletmezseniz paralar bu hesaba yatacağı için paranızı kartla çekemezsiniz
Artık ne yapacaklarını şaşırdılar haber vermeden nasıl böyle bişey yapilabiliyo anlamadım ama durum bu gidip hesabınızı guncelletin

Mert67

Üye
Üye
Bende bugün gittim guncellettim guncelletmezseniz paralar bu hesaba yatacağı için paranızı kartla çekemezsiniz
Artık ne yapacaklarını şaşırdılar haber vermeden nasıl böyle bişey yapilabiliyo anlamadım ama durum bu gidip hesabınızı guncelletin
Bugün bankaya gittim sordum güncelleme yapılacakmış öyle bir şey yok dediler bana

MustafaAli

Üye
Üye
Köydeyiz artık maaş zamanı belli olur benim durum çekti çekti yoksa içeri bir gireriz gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye