2023 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Junki

Üye
Üye
Arkadaşlar biz vakıfbanktan evde bakım allıyoruz bizdemi ziraate geçirdiler şimdi bizim bilgimiz yok kurumun yok

yildizcan@hot

Üye
Üye
Arkadaşlar e devletten bakım maaşı görünen mesaj atabilirmi benimki halen görünmüyor?????

yılma

Üye
Üye
izmirde aynı e devlette gözükmüyor

tamer es

Üye
Üye
Engelli maaşlarına neden bankalardan promosyon verilmiyor bunu dillendirecek bir kurum yokmu bu dernekler ne iş yapıyor.

veli 1500

Üye
Üye
Evet tamer kardeşim iyide bende mesaj atıyorum beni kayile alan yok millet hep paranın peşinde bugün seçim olsa kimse arkasına bakmaz ya dilimde tüy bitti sigorta lazım provizyon lazım hayatımızı salama almak istiyoruzz sayın yönetici veya diyer arkadaşlar bu önemli bir fırsat biz engelli olarak kendimizi vede ailemizin saadeti için yapmalıyız bırakın para yattımı yatmadimi yorumları siz bunlara odaklanin muhalefeti bile bunu gündeme aldığını görüyoruz yapacağından değil de işte seçimi kazanmak için söylüyor lütf En aklınızı başınıza alın teşkkür sayğılar

oziii

Üye
Üye
Yani şunda evde bakım maaşı hesabımıza yatmayacakmi illa
nasıl yani yeni bir hesap mı açmışlar maaşı çektiğim hesap ve kart iptal mi oldu ne saçma sapan bir durum
28 aralikta aile ve sosyal hizmetler bakanligi tarafından adınıza acilmis bir hesap varmi onu sorun isterseniz
Arkadaşlar GENEL BILGILENDIRME OLARAK SIZINLE PAYLAŞTIM SONRASINDA MEVCUT HESABINIZA ODEME YAPILMAYACAK YENI ACILAN HESAPLARINIZA YAPILACAK.SIZ SADECE MOBIL BANKACILIK ONAYI ICIN BANKAYA GİDİYORSUNUZ TAKIP ETMEK ICIN VE KARTINIZI O HESAPLA ESLESTIRIYORSUNUZ BUKADAR HEPSI.BANKAYA BUNU SÖYLEMENİZ YETERLI

edo24

Üye
Üye
ben hallettim dün bankaya gidip teşekkür ederim

Yalnız Kartal

Üye
Üye
bana açılan hesap 5008 açılmış ben hep şubeden yapıyorum işlerimi 13 de yatıyor bakım maşı ozaman gitsem problem olurmu

oziii

Üye
Üye
bana açılan hesap 5008 açılmış ben hep şubeden yapıyorum işlerimi 13 de yatıyor bakım maşı ozaman gitsem problem olurmu
Hic bir problem olmaz.bankaya gidemiyorsaniz gidebildiginizde yapin cunku aksi halde kartinizla eslesmezse maasinizi cekemeyeceksiniz.ve mobil bankacilikta goremeyeceksiniz

Kral6363

Üye
Üye
Hiç kimse bunlara inanmasın yalandolan buradaki işlem sadece mobil uygulama için

Inegol

Üye
Üye
Sadece hesabımın ismi otomatik değişmiş ve mobil bankacılıktan hesabı karta bağladım bu kadar insanları boş yere bankaya yönlendirip eziyet vermeyin bazılarında otomatik karta bağlanmış hesap sıkıntı yapmayın

Memet45

Üye
Üye
Sadece hesabımın ismi otomatik değişmiş ve mobil bankacılıktan hesabı karta bağladım bu kadar insanları boş yere bankaya yönlendirip eziyet vermeyin bazılarında otomatik karta bağlanmış hesap sıkıntı yapmayın

Mobilden oluyormu mobilde ben hesabı bulamadım nasıl hallettin kardeş

yılma

Üye
Üye
Ben gittim yaptırdım iki tane ziraat bankası kartı vardı birini iptal ettiler şimdi iki tane hesap var ATM de gözüküyor

oziii

Üye
Üye
Bankaya gidip ne diyecez memura
Guncelleme degil. Bankaya gidip bakanlik tarafindan acilan hesabi mobil bankaciliga actirmak istediginizi soyleyip kartinizi o hesapla eslestireceginizi soylemeniz yeterli
Mobilden oluyormu mobilde ben hesabı bulamadım nasıl hallettin kardeş
Maalesef ne mobilden ne tlfndan olmuyor cunku imza ile onay vermeniz gerekiyor mobil bankaciliga actirmak icin.bu sizin hesaplarinizi takip etmenizi saglayacak görebileceksiniz uygulamadan

yılma

Üye
Üye
Guncelleme degil. Bankaya gidip bakanlik tarafindan acilan hesabi mobil bankaciliga actirmak istediginizi soyleyip kartinizi o hesapla eslestireceginizi soylemeniz yeterli

Maalesef ne mobilden ne tlfndan olmuyor cunku imza ile onay vermeniz gerekiyor mobil bankaciliga actirmak icin.bu sizin hesaplarinizi takip etmenizi saglayacak görebileceksiniz uygulamadan
Ben gittim bugün bankaya memura anlattım durumu maaş yatan hesbin 2 tane kartı eskisini iptali etti devamlı kullandığım kartı kullancan dedi ATM de baktığımda 2 hesap gözüküyor birincisi normal hesap ikincisi ashb hesabı gözüküyor kartım aktif imza almadı benden yani hesapta iki hesap var ATM de gözüken

oziii

Üye
Üye
Ben gittim bugün bankaya memura anlattım durumu maaş yatan hesbin 2 tane kartı eskisini iptali etti devamlı kullandığım kartı kullancan dedi ATM de baktığımda 2 hesap gözüküyor birincisi normal hesap ikincisi ashb hesabı gözüküyor kartım aktif imza almadı benden yani hesapta iki hesap var ATM de gözüken
Mobil bankacilikta gorebilmeniz icin imza zaten.online bankaciliga aciyorlar imzayla

yılma

Üye
Üye
Mobil bankacilikta gorebilmeniz icin imza zaten.online bankaciliga aciyorlar imzaylzat

Mobil bankacilikta gorebilmeniz icin imza zaten.online bankaciliga aciyorlar imzayla
Zaten. Mobil bankacikda kartların bölümünde ASHB hesabı gözüküyor kullandığım kartta ana sayfada normal hesap gözüküyor saden memur dedi maaşın yattığı zaman ATM de 2 seçenek olcak dedi Zaten ATM de 2 seçenek çıkıyor biri maaş hesabı digeride normal hesap

Mert67

Üye
Üye
Bu işlemi yaptırmassak karttan para çekemiyormuyuz
Zaten. Mobil bankacikda kartların bölümünde ASHB hesabı gözüküyor kullandığım kartta ana sayfada normal hesap gözüküyor saden memur dedi maaşın yattığı zaman ATM de 2 seçenek olcak dedi Zaten ATM de 2 seçenek çıkıyor biri maaş hesabı digeride normal hesap
Bu işlemi yaptırmassak karttan para çekemiyormuyuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye