2023 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hsnslmz

Üye
Üye
Yok kardeşim ya birşey soracağım sigorta neden yapmıyorlar bunu dile getirdim ama kimse ilgilenmedi bunu sorusunu cvp verirmisin teşkkür ederim
Hocam ne sigortası. Şuan ASHB elindeki tüm eski ağır engelli (tam bağımlı ) olan raporların yenilenmesi için mücadele ediyor. Bir çok ağır engelli yenileme sonucu kısmi engelli (tam bağımlı değil) olarak rapor alabildi. Bu durum bakım maaşı alan çok kişiyi etkilicek.
Hocam ne sigortası. Şuan ASHB elindeki tüm eski ağır engelli (tam bağımlı ) olan raporların yenilenmesi için mücadele ediyor. Bir çok ağır engelli yenileme sonucu kısmi engelli (tam bağımlı değil) olarak rapor alabildi. Bu durum bakım maaşı alan çok kişiyi etkilicek.
Yani diyeceğim şu sigorta bi kenara dursun hale hazırdaki maaşı dahi kesmeye çalışıyorlar.

yılma

Üye
Üye
Gecerlilik Süresi sürekli rapor ömür boyu kardeşimin zihinsel engelli %70 rapor oranı

ramke84

Üye
Üye
Ne cahil insanlar varya her ay aynısınız YATAN İLLER yazın sadece güncel muhabbetini bırakın hey yarebbim 😡
Güncel bilgisini vermek sizi neden rahatsız ediyor. Birde cahillikle ne alaka kurdunuz doğrusu şaşkınım. Güncel olması maaşınızın kesin olarak belirtilen günde yatacağı anlamına gelir. Umarım birgün E-devlette benim neden güncel değil sorunuzla muhatap olmayız.

Aydınlı 09

Üye
Üye
Başlık adı üstünde yatan iller o kadar istiyorsanız güncel iller başlığı altında istediğiniz kadar yazabilirsiniz Okey
Terbiyesizlik yapmayın. Ayıp. Hersey bisey öğrenmeye çalışıyor
Terbiyesizlikle alakası yok bilmediklerinden değil iş olsun diye yazıyorlar

Aydar

Üye
Üye
Adana güncel
Adana güncel ama ben 2 engelliye alıyorum 1 kisi görünuyor güncel olarak

Elif altin

Üye
Üye
Başlık adı üstünde yatan iller o kadar istiyorsanız güncel iller başlığı altında istediğiniz kadar yazabilirsiniz Okey

Terbiyesizlikle alakası yok bilmediklerinden değil iş olsun diye yazıyorlar
Bakin bence iş olsun diye değil. E devleti İnternet bankacılığı bilmeyenler oluyor.takip ediyorlar. Ona bakarsanız onceki sayfalarda hesap güncellemeye ilgili bi sürü konuşma geçti. Yatan il yazıyor başlık ama bilgi alışverişi yapıyorlar. Sizin üslubunuz yanlış. Daha düzgün yazabilirsiniz.

memo51

Üye
Üye
Bizimde iki engelli var ikiside gözüküyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye