2023 Temmuz Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kral6363

Üye
Üye
Abiler ablalar burada boş tartışmak yerine Twitter da @tcailesosyal yazın ki belki cumhurbaşkanlığına Erdoğana şikayetimizi bildirirler de birşeyler yapar seyyanen zam gibi

Samiral

Üye
Üye
Abiler ablalar burada boş tartışmak yerine Twitter da @tcailesosyal yazın ki belki cumhurbaşkanlığına Erdoğana şikayetimizi bildirirler de birşeyler yapar seyyanen zam gibi
Evde bakım maaşları düzenli değil belirli bir dönemde ödenen maaşlar olduğundan seyyanen zam yapılacaklar grubuna girmez. Geçmiş olsun.

Kral6363

Üye
Üye
Evde bakım maaşları düzenli değil belirli bir dönemde ödenen maaşlar olduğundan seyyanen zam yapılacaklar grubuna girmez. Geçmiş olsun.
Seyanen zam yapilmasa da siz gene Twitter dan cumhurbaşkanlığına ve tcailesosyal a yazın engellileri açlığa sefalete mahkum ettiniz diye yazın

Samiral

Üye
Üye
Seyanen zam yapilmasa da siz gene Twitter dan cumhurbaşkanlığına ve tcailesosyal a yazın engellileri açlığa sefalete mahkum ettiniz diye yazın
Neden yazayım? İnanıp güvenen ben değilim. Güvenip, güveni boşa çıkanlar hesap sorsun. Ben güvenmedim. 2+2=4 eder. 5 diyene güvenmem ben.

compeder

Üye
Üye
Aile ve sosyal hizmetler Twitter sayfasın da aylıkların zam tablosu Altına yorum yazın diyecem ama korkudan yazamazsınız o yüzden bu zamlara köle gibi itaat edin

sevi10

Üye
Üye
Aile ve sosyal hizmetler Twitter sayfasın da aylıkların zam tablosu Altına yorum yazın diyecem ama korkudan yazamazsınız o yüzden bu zamlara köle gibi itaat edin
Neden korkacaz anlamadım...hükümet isterse zam yapar istemezsede yapmaz hala anlayamadınızmı? Ayrıca umrumda bile değil öylede zordayım böylede..destekleyenler düşünsün

Kral6363

Üye
Üye
Neden korkacaz anlamadım...hükümet isterse zam yapar istemezsede yapmaz hala anlayamadınızmı? Ayrıca umrumda bile değil öylede zordayım böylede..destekleyenler düşünsün
Siz herşeyi siyasete bağlamayın mademki her türlü zordasiniz bu engelli veya bakıcı maaşını almayın

Samiral

Üye
Üye
Siz herşeyi siyasete bağlamayın mademki her türlü zordasiniz bu engelli veya bakıcı maaşını almayın
Bu lafı kendine söylüyorsun diye anlıyorum. Zordasın. Kafanı biraz topla, öyle yaz. Ne dediğin belli değil. Ve ayrıca konunun muhatabı biz değiliz. Devlete yazarsın, cevabını da alır ya da almazsın. Bu olaylar eskisi gibi değil maalesef, birleşerek olmayanı olduramıyoruz. Karar verici "ne dediysem o" dedi. Bu kadar. Sana kolay gelsin.

sevi10

Üye
Üye
Baskasına cevaben yazdım size demedimki...
Ayrıca tek başıma 2si engelli 3 çocuğa bakıyorum neden almıyorum evde bakımı? Sizemi soracağım? Hükümet bana bu hakkı vermiş sen kim oluyorsun

yuksek

Üye
Üye
E devlette güncel olan il var mı arkadaşlar. Ben istanbul dayım e devlette beşinci ayın maaşı gözüküyor. Yani bu ay güncel gözükmüyor. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Selamlar saygılar sunuyorum.

Mert67

Üye
Üye
E devlette güncel olan il var mı arkadaşlar. Ben istanbul dayım e devlette beşinci ayın maaşı gözüküyor. Yani bu ay güncel gözükmüyor. Cevaplarınız için teşekkür ederim. Selamlar saygılar sunuyorum.
Bendede aynı

Kral6363

Üye
Üye
Bu lafı kendine söylüyorsun diye anlıyorum. Zordasın. Kafanı biraz topla, öyle yaz. Ne dediğin belli değil. Ve ayrıca konunun muhatabı biz değiliz. Devlete yazarsın, cevabını da alır ya da almazsın. Bu olaylar eskisi gibi değil maalesef, birleşerek olmayanı olduramıyoruz. Karar verici "ne dediysem o" dedi. Bu kadar. Sana kolay gelsin.
Neden cevapı siz veriyorsunuz size yazmadım ki🤔🤔🤔
Baskasına cevaben yazdım size demedimki...

Ayrıca tek başıma 2si engelli 3 çocuğa bakıyorum neden almıyorum evde bakımı? Sizemi soracağım? Hükümet bana bu hakkı vermiş sen kim oluyorsun
Hanım efendi zardayim zordayım diyorsun destekleyen düşünsün diyorsunuz 2engelli çocuğunuzda var Allah yardımcınız olsun sizin hepinizden çok yardıma muhtaçınız var sizde böyle yazarsanız olurmu hakkınızı arayacağız öyle yada böyle burada konumuz iç partiler değil siyaset değil cumhurbaşkanı kim olursa olsun hakkımız olanı isteyeceğiz yazacağız Twitterdan veya cimerden yazacağız

Son düzenleme:

sevi10

Üye
Üye
Neden cevapı siz veriyorsunuz size yazmadım ki🤔🤔🤔

Hanım efendi zardayim zordayım diyorsun destekleyen düşünsün diyorsunuz 2engelli çocuğunuzda var Allah yardımcınız olsun sizin hepinizden çok yardıma muhtaçınız var sizde böyle yazarsanız olurmu hakkınızı arayacağız öyle yada böyle burada konumuz iç partiler değil siyaset değil cumhurbaşkanı kim olursa olsun hakkımız olanı isteyeceğiz yazacağız Twitterdan veya cimerden yazacağız
Cevap verdiğim kişi yazamazsinız korkarsınız demiş burda neyi kastettiğini anladık o yüzden destekleyen düşünsün dedim.milyonlarca twiit atilsa yine bişey değişmez canı isterse yapar.hakkımızmı evet sosyal devlet olmanın gereği bu ama bi sabah kalkıp herseyin iptal edildigini görsek ne yapabilecez söylermisiniz?

gececi01

Üye
Üye
Sanki başka güvenecek adam vardida secmedik alternatif olarak sundugunuz adami bugün parti emanet etmiyorlar baba oğul kutsal ruh şimdi boğaz boğaza birbirlerini kesiyorlar bu ülkenin 1990 dan hatırladığım kadarıyla durumu bu bu durum içerisinde en kral hükümet bugünkü hükümettir beğenmeyen olabilir az dürüst olun abilerinizin peşinden aplalariniz gibi sizde terketdin bu ülkeyi Memoli cancık Dündar Aleyna tilki ve daha bir çok göbeği dışarı bağlı lar gibi terkedebilirsiniz tutan yok hani almanyada 3 ayda Mercedes filla afyon alınıyor ya not: ağız bozmadan adam gibi tartışın hakaret etmeden en ufak bir hakarette ağzımı açar gözümu yumarim küfür ve hakaretleriniz bize değil bu ülkenin 23 yıldır demokratik yolla seçilen cumhurbaşkanına oldunu çok iyide biliyoruz adam gibi konuşup tartışalım saygı çerçevesinde
Özelden mesaj atarak ana avrat sovmeyin adam olun burada tartışın zihniyetinizi belli etmeyin
Tehdit küfür ve hakaretler artık emniyet tarafından izleniyor özellikle bildirim yaptım adam gibi hükümeti eleştir alternatif sun ama hakaret küfür etme yin özelden bel altı küfür etmeyin cahil olmayın benim yüzlerce yazılarım var baba oğul kutsal ruh ve partisine chpkk zihniyeti diyorum hakaret ediyormuyum sizde eleştirin ama küfür hakaret yok

Son düzenleme:

gececi01

Üye
Üye
Adminler bazi üyeler tehdit görüyor özelden veya burada açıktan sindirilmeye çalışılıyor mudehale edip hakaret ve küfür olmadan konuşup pekiştirmek daha iyi olduğu hatırlatılmali bazı namus sahibi olmayan sahtekar zihniyetler özelden belden aşağı küfür edip tehdit ediyor konu incelensin bende delil var ayrıca konu üzerine durup emniyete ve diğer mercilere bildirecem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye