Evde bakım maaşı alanlarda 1000 TL lik yardım kapsamında

memo51

Üye
Üye
Bizde basvurmak istedik fakat annemin emekli maasi olunca cikmaz denildi ama o annemin emekli maasi benim bakmakla yukumlu oldugum 5 kisi var annemdende yardim görmüyoruz

memo51

Üye
Üye
Ailesinde emekli maasi alan olupda
Bu yardimdan faydalanan varmi bende evde bakim aliyorumm

Afyonlu Ömer

Üye
Üye
Bizde evde bakım maaşı alıyoruz evet evde emekli var hastamız emekli maaşı alıyor eşimin annesi felçli kadının maaşı kendi giderlerine anca yetişiyor koronadan dolayı işten çıkarıldım başvurdum bakalım ne olacak

Tanrı Dağı

Üye
Üye
Bizde evde bakım maaşı alıyoruz evet evde emekli var hastamız emekli maaşı alıyor eşimin annesi felçli kadının maaşı kendi giderlerine anca yetişiyor koronadan dolayı işten çıkarıldım başvurdum bakalım ne olacak

Benimde durumum aynısı , vermediler hiçbirinde. Yani bence ümitlenmeyin.

Afyonlu Ömer

Üye
Üye
Çok saçma vermemeleri haksızlık her hanede illaki yabi çalışan ya bi emekli var böyle sınırlandırma getirilmesi haksızlık halbuki 3.fazdan yararlanılacak demişlerdi evde bakım maaşı alanlar için

şevket 45

Üye
Üye
Yanlış bilgi bizimki onaylandı

nasıl yanlış bilgi kardeşim ozaman insan seçiyorlar!! bu sonuç çıkıyor ortaya bu kadar evde bakım alanların olayı anlamasında proplemmi var !!birkere bu başlığı yazan arkadaş bu bilgiyi nerden aldıda neye göre yazdı Evde bakım maaşı alanlarda 1000 TL lik yardım kapsamında ? nerede ozaman 3 fazda da fiyasko

Inegol

Üye
Üye
1000 tl yardımlar e devlette gözüküyordu 2 gündür kayıt yok yazıyor bilgisi olan varmı vermekten vazgeçtiler heralde :) :)

Tanrı Dağı

Üye
Üye
nasıl yanlış bilgi kardeşim ozaman insan seçiyorlar!! bu sonuç çıkıyor ortaya bu kadar evde bakım alanların olayı anlamasında proplemmi var !!birkere bu başlığı yazan arkadaş bu bilgiyi nerden aldıda neye göre yazdı Evde bakım maaşı alanlarda 1000 TL lik yardım kapsamında ? nerede ozaman 3 fazda da fiyasko

Başlığı yazan duyum aldığını söylemiş. Evde bakım alanların bir kısmı faydalandı evet ama şartları uyanlardı onlar. İnsan mı seçiyorlara gelirsek bence evet, daha kötüsü rant (anlamak isteyen ne dediğimi zaten anladı)! 4,3 milyon kişi=hane aldı deniyor evet :)
Uzatmaya gerek yok , umarım gerçekten ihtiyacı olanlar almıştır.

septik

Editör
Editör
[MENTION=9074]şevket 45[/MENTION]

O başlığı 7 nisanda henüz ortada bir şey yokken atmış ve bilgilendirmeye çalışmıştım. Başlığın altına bakarsanız kesin konuşmadım, buna rağmen açıklamam doğru çıktı evde bakım maaşı alanlardan bir çoğu bin TL lik yardımdan yararlandı.

Ortada bir hata varsa benim değil sayın Asp bakanlığının yarım yamalak açıklamalarından kaynaklanıyor. Yardım yapacaksanız kimleri kapsadığınıda belirtinki bu karışık ev hapsi dönemde millet bilsin ptt kapılarına, sydv kapılarına yığılmasın.

Ayrıca yardım yapılırken siyasi bir amacın olduğunu düşünmüyor insan ayrıldığını zannetmiyorum. Çünkü kimin hangi partiden olduğunu kimse bilemez sadece gelir şartlarına göre bakıldığını evde bakım alanların hasta yada bakıcının sgk dan emekli olmaması şartı aranmış.

serbetcimehmet

Üye
Üye
Sen git yarın 3 faz ödemeyi al. Görelim. Sen artık milleti bilgilendirirsin. Bu son mesajım ve cevabım

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

https://www.haberlerim.com.tr/gunde...asi-basvuru-sorgulama-basvuru-sonuclari-4830/

1000 TL pandemi yardımı, DÜZENLİ sosyal yardım alan, Yaşlı Aylığı, Engelli Aylığı, Engelli Yakını Aylığı, Silikozis Aylığı, Eşi Vefat Etmiş Kadınlara Yönelik Nakit Yardımı, Muhtaç Asker Ailelerine Yönelik Nakit Yardım, Öksüz Yetim Yardımı, Muhtaç Asker Çocuğu Yardımı, Şartlı Eğitim Yardımı, Şartlı Sağlık Yardımı, Çoklu Doğum Yardımı, Psiko-Sosyal ve Mali Kayıp Yaşayan Tüberküloz ve SSPE Hastalarına Yönelik Düzenli Nakdi Yardımı) vatandaşlara başvuru yapmaksızın verilecek.

Inegol

Üye
Üye
Bu yardımı ptt den gidip alan varmı? Eve gelen giden yokda.gitsek verirlermi

ahmet34

Üye
Üye
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
Sosyal Yardım Bilgileri Sorgulama

Sosyal yardım bilgisi bulunamamıştır.

şuan bende birşey hala yok

Inegol

Üye
Üye
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
Sosyal Yardım Bilgileri Sorgulama

Sosyal yardım bilgisi bulunamamıştır.

şuan bende birşey hala yok

E devlette sıkıntı var şuan orda gözükmüyor yeniden başvuru sayfasını tıklayın orda gözüküyor bizim onaylanmış

ahmet34

Üye
Üye
ben başvuru yapmadım,yapmadıgım ıcın onaylama gorunmez sanırım

ama yukarıda serbetcımehmet arkadasımızın dedıgı gıbı lınkte yazan

vatandaşlara başvuru yapmaksızın verilecek. ise e devlet sosyal yardımda gostermelerı lazım...sanırım dedıgınız gıbı sayfada sorun var

KoLiBRi

Üye
Üye
Merhaba arkadaşlar. Hayırlı geceler.. Pandemi sosyal destek yardımı bir defayamı mahsus. Yani bir defa alan bir sonrakini alamıyormu. Bilgisi olan varmı..

Timsah

Üye
Üye
Herkes ptt den aliyo 3 faz yardimlari inegol bekleme ptt ye git alirsin onaylanmissan

Timsah

Üye
Üye
Engelliler 1 fazda aldi bunlar basvuru yapilarak aliniyo bir kere alan bidaha alamaz

ahmet34

Üye
Üye
en iyisi pazartesi evdeki herkesin kimligini alıp ptt ye gidip baktırayım
intermette bin cesit bilgi dolasıyor.buradakiler haklı en dogrusu pttvye gidip onada baktırmak olacak

Timsah

Üye
Üye
Basvuru yapmadan alamazsin ahmet kardesim daha once almadiysan bir an once basvurunu yap e devletten

Tekerlekli Sandalye